Avcılar Davul Zurna Ekibi Kiralama

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde Asker uğurlama, Sünnet düğünü, Nişan düğünü, Kına gecesi, Gelin çıkarma, Düğün ve tüm organizasyonlarınızda Davul, Zurna ve Orkestra hizmeti vermekteyiz.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405


Avcılar Davul Zurna Ekibimiz ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetini sunar. Yılların vermiş olduğu deneyimle bilinen bir isim haline gelmiş konumdayız. İşimizi Avcılar her köşesinde büyük bir titizlik içinde yapıyoruz.

Davul Zurna Ekibi Kiralama

Zamanın sıradan müziklerinden sıkılıp örfümüze göre adetlerimizdeki gibi geleneksel eğlencemiz davul zurnayla düğün yapmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Değer verdiğiniz yakınlarınız, arkadaşlarınızla beraber istediğiniz gibi düğün yapmak artık çok basit. Davul – zurna ve folklor ekiplerimiz, düğün organizasyonlarınızın her aşamasında ve diğer özel günlerinizde yöresel kıyafetleri ve güler yüzleriyle sizleri yalnız bırakmıyor. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız özel günlerinizin özel ve güzel geçmesi zor değil. Davul zurna enstürmanlarımızla nostaljik hava içerisinde düğün yapmanız için iletişime geçmeniz yeterli.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Davul Zurna Ekibi Uygun Fiyatlar

Davul zurna ekibi kiralama işi kolay diyorsanız ama fiyatını düşündüğünüzde bütçenizi aşacağından korkmanıza gerek yok. Aradığınız davul zurnacı burada. Uygun fiyatlarla ekibimiz her organizasyonda sizleri yalnız bırakmıyor. Fiyatlarımızın uygun olması hizmet kalitemizin düşük olduğunu göstermez. Herkesin programlarında istediği gibi davul zurnayla eğlenmesi için fiyatlarımızı her bütçeye uygun olarak ayarladık. Ekibimizle çalıştığınıza memnun kalacaksınız, İletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi

Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor.

Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, özel günlerinizin hepsinde mutluluğunuza, eğlencenize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibi. Sünnet eğlendirmeleri ve diğer özel günlerinizde organizasyonunuzun en güzel şekilde olmasını istiyorsanız ekibimize ulaşmanız yeterli olacak. Güzel anılar biriktireceğiniz programlarınızda davul zurnayla eğlencenin yeri ayrı olacak. Ekibimizin yöresel müzikleriyle çocuklarınız ve aile dostlarınızla birlikte gönlünüzce eğlenirken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacak o günü her zaman mutlulukla hatırlayacaksınız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna

Güzel olan eğlencelerimizden bir tanesi de vazgeçilmezimiz olan asker uğurlamaları. Yakınlarımızı vatani görevlerini yapmaya gönderirken morallerinin yüksek olması için program yapmak, eğlenmek gerekir. İşte tam bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Davul – zurna ekibimizle yolcunuzu güler yüzlü, mutlu bir şekilde uğurlayacaksınız. Mehmetçik uğurlamanızın özel olmasını istiyorsanız telefonla iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz her mekana istediğiniz zamanda geliyor ve yöresel kostümleriyle en güzel uğurlamayı sizlere sunuyor.

Forum & Yorumlarınız :

Ebru Aktarcı
merhaba, bu benim 2.düğünüm olacak. ilk düğünde hatta düğün bile denmez hiç istediğim gibi olmamıştı. hep içimde kaldı bu sebepten bu düğünümde her şeyin kusursuz olmasını istiyorum. çevremdeki insanlar için çeyiz çıkarmada davul zurna gereksiz ama benim için öyle değil. ben çok önemsiyorum. masraf yapma dediler, sitenizi gördüm uygun fiyatlar yazmışsınız. fiyatlarınız kaçla kaç arası, çok abartıysa bende vazgeçmek zorunda kalacağım fakat istiyorumda lütfen bana yardımcı olun.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Ebru hanım, fiyatlarımız uygundur ve hizmetimiz kalitelidir, size yardımcı olmak isteriz, lütfen bizimle iletişime geçin.
Doğukan
iyi günler ben avcılarda cumartesi günü için bir davul iki zurna istiyorum. herkes iki zurna çok olur diyor ama bence güzel olur. arkadaşımın düğününde vardı çok güzel olmuştu. iki davul çok olur diye bir davul istedim. normalde bir davul bir zurna olur ama ekibinizde iki zurna bir davul için cumartesi sabah 11.00-12.00 arasında müsaitler mi. daha hafta sonuna çok var dedim ama bu aylarda yoğunluk başlıyor dediler. bir saat yeterli bu arada daha fazlasına gerek yok. hemen cevap verirseniz iletişime geçeceğim, ekip yok derseniz başka yere bakayım.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Doğukan bey, elbette sizin için ekip ayarlayabiliriz, iletişime geçmenizi bekliyoruz.
Kadir K.
merhaba ben avcılardan yazıyorum kısmetse bayramdan sonra evleneceğim davul zurna bizim için olmazsa olmaz biz doğuluyuz adettir davul zurna güneydoğu havaları çalabilecek arkadaşlar istiyoruz, damat halayı falan bu taraflara geliyor musunuz ayrıca fiyatlarınız nasıl çok fazla bütçem yok
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Kadir Bey, öncelikle hayırlı olsun, Allah tamamını erdirsin, tabii ki geliriz, iletişim bölümünde yazan numaralarımızdan bize ulaşırsanız seve seve yardımcı oluruz, iyi günler.
banu yılmaz
kolay gelsin, iyi günler. Kardeşimin asker uğurlaması için davul zurnanın da olduğu bir eğlence planlıyoruz bir mekan tuttuk iki davul iki zurna istiyoruz bu şekilde yapabiliyor musunuz ? diğer bir sorum ne kadar süredir bu işi yapıyorsunuz, arkadaşlarınız ne kadar tecrübeli?
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Banu Hanım, istediğiniz sayıda ekip gönderebiliriz, İstanbul'un en tecrübeli ekipleri ile uzun zamandır bu hizmeti vermekteyiz, iletişim numaralarımızdan ararsanız yardımcı olabiliriz, iyi günler.
fuat y.
düğünümüz olcak avcılarda düğün salonunda olacak hem düğün salonu önünde hem öncesinde çalınmasını istiyorum biz angaralayım, angara havası isterim bak sizden memnun kalırsam çevrem geniş herkese öneririm. fiyatlar nasıl tabş o da önemlli iyi gunler
İstanbul Davul Zurna
merhaba fuat bey tabi ki çalabiliriz, tüm yöreler ve havalar mevcuttur, endişe etmenize gerek yok, durum kontrolümüz altında. Fiyatlar için ayrıntılı bilgi almak için iletişim menüsünden bizi arayabilirsiniz, iyi günler.

4 + 8 =