Beşiktaş Davul Zurna Ekibi Kiralama

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde Asker uğurlama, Sünnet düğünü, Nişan düğünü, Kına gecesi, Gelin çıkarma, Düğün ve tüm organizasyonlarınızda Davul, Zurna ve Orkestra hizmeti vermekteyiz.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405


Beşiktaş Davul Zurna Ekibimiz ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetini sunar. Yılların vermiş olduğu deneyimle bilinen bir isim haline gelmiş konumdayız. İşimizi Beşiktaş her köşesinde büyük bir titizlik içinde yapıyoruz.

Davul Zurna Ekibi Kiralama

Zamanın sıradan müziklerinden sıkılıp örfümüze göre adetlerimizdeki gibi geleneksel eğlencemiz davul zurnayla düğün yapmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Değer verdiğiniz yakınlarınız, arkadaşlarınızla beraber istediğiniz gibi düğün yapmak artık çok basit. Davul – zurna ve folklor ekiplerimiz, düğün organizasyonlarınızın her aşamasında ve diğer özel günlerinizde yöresel kıyafetleri ve güler yüzleriyle sizleri yalnız bırakmıyor. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız özel günlerinizin özel ve güzel geçmesi zor değil. Davul zurna enstürmanlarımızla nostaljik hava içerisinde düğün yapmanız için iletişime geçmeniz yeterli.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Davul Zurna Ekibi Uygun Fiyatlar

Davul zurna ekibi kiralama işi kolay diyorsanız ama fiyatını düşündüğünüzde bütçenizi aşacağından korkmanıza gerek yok. Aradığınız davul zurnacı burada. Uygun fiyatlarla ekibimiz her organizasyonda sizleri yalnız bırakmıyor. Fiyatlarımızın uygun olması hizmet kalitemizin düşük olduğunu göstermez. Herkesin programlarında istediği gibi davul zurnayla eğlenmesi için fiyatlarımızı her bütçeye uygun olarak ayarladık. Ekibimizle çalıştığınıza memnun kalacaksınız, İletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi

Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor.

Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, özel günlerinizin hepsinde mutluluğunuza, eğlencenize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibi. Sünnet eğlendirmeleri ve diğer özel günlerinizde organizasyonunuzun en güzel şekilde olmasını istiyorsanız ekibimize ulaşmanız yeterli olacak. Güzel anılar biriktireceğiniz programlarınızda davul zurnayla eğlencenin yeri ayrı olacak. Ekibimizin yöresel müzikleriyle çocuklarınız ve aile dostlarınızla birlikte gönlünüzce eğlenirken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacak o günü her zaman mutlulukla hatırlayacaksınız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna

Güzel olan eğlencelerimizden bir tanesi de vazgeçilmezimiz olan asker uğurlamaları. Yakınlarımızı vatani görevlerini yapmaya gönderirken morallerinin yüksek olması için program yapmak, eğlenmek gerekir. İşte tam bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Davul – zurna ekibimizle yolcunuzu güler yüzlü, mutlu bir şekilde uğurlayacaksınız. Mehmetçik uğurlamanızın özel olmasını istiyorsanız telefonla iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz her mekana istediğiniz zamanda geliyor ve yöresel kostümleriyle en güzel uğurlamayı sizlere sunuyor.

Forum & Yorumlarınız :

Hayriye Yaman
Bir daha asla düğün yapmam diyordum fakat bu son yaşananlar hayatın ne kadar kısa olduğunu farkettirdi. üç günlük dünya, zamanın kıymetini bilmek lazım, her anın tadı doya doya çıakrılmalı. bu yüzden de düğünümde herşeyin olmasını istiyorum. sadece nikah düşünen ben artık düğünde davul zurna olmazsa olmaz diyorum. bir arkadaşım sizin sitenizi önerdi bir kaç kez sizlerle çalışmış ve memnun kalmış. ben de umarım sizinle çalışmaktan memnun kalırım, sizden cevap bekliyorum.
İstanbul Davul Zurna
Merhabalar sizlerin mutlu günlerinde yanınızda olmaktan bizler için gururdur, ekibimizle siz ve misafirlerinizin eğlenceli zaman geçireceğinden kuşkunuz olmasın.
Damla Aydınlar
Düğün yapacağız haziranda fazla bir zaman kalmadı. biz hem gelin çıkarmada hem de nikah sonrası evin orada davul zurna istiyoruz. arkadaşlar mümkünse yöresel kostümle gelsinler. yurt dışından eş dost gelecek onlara güzel ambiyans göstermek niyetindeyiz. geçen yıl kardeşimin düğünündeki arkadaşlardan memnun kalmamıştık biz değil kız evi ayarlamıştı bilmiyoruz nereden ayarladılar ama internetten olmadığını biliyoruz. bir tanıdıkları söylemiş hiç iyi kişiler değildi çok ukala idiler. inşallah bizde böyle arkalarından söylenmeyiz sizden memnun kalırız.
İstanbul Davul Zurna
Damla hanım endişenizi anlıyoruz fakat bizimle çalıştığınız için çok memnun kalacaksanız bundan emin olabilirsiniz.
aliye cebesoy
Asker uğurlamamız var, oğlumu asker ocağına gönderiyorum, yüreğim kan ağlıyor ama onlar genç gitmeden coşsun eğlensinler, davullu zurnalı kına yakıp göndericem oğluşumu. fiyatta yardımcı olurmusunuz
İstanbul Davul Zurna
Merhaba, iletişim numaralarımızdan bize ulaşırsanız ekibimizdeki arkadaşlar sizinle ilgilenecektir. İyi günler.
Zeynep C.
Merhaba, 2 ay önce kardeşimin kız çıkarmasına gelmiştiniz, çok memnun kalmıştık, kısmetse 2 ay sonra da bizim düğünümüz olacak, sizleri tekrar görmek bizi çok mutlu edecek. Tüm yakınlarımıza dostlarımıza sizi tavsiye ediyoruz. Teşekkür ederiz istanbuldavulzurna.com
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Zeynep Hanım, hayırlı uğurlu olsun. Bizler de mutlu günlerinizde sizinle birlikte olmaktan mutluluğunuzu paylaşmaktan onur ve kıvanç duyuyoruz. Nice mutlu günlerinizde hep beraber olmak dileğiyle.
derya tekcan
beşiktaş ilçesinde oturuyorum, abbasağa mahallesinde yaşıyoruz, evden kız alma organizasyonumuz olacak hafta sonu kısmetse, en fazla 1 saat sürecek bir işlem olacak, siz de saat olarak farkediyor mu? Saatlik ücret ne kadardır? gelen arkadaşlar yöresel kıyafetler giyiyor mu? Teşekkürler.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba, ücretlerimiz saatlik olarak değişiyor, ekibimiz yöresel kıyafetleriyle orada bulunuyorlar, fiyat konusunu telefonla ulaşırsanız konuşabiliriz. İyi günler.

9 + 5 =