Kılıçlı Köyü Davul Zurna Ekibi Kiralama

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde Asker uğurlama, Sünnet düğünü, Nişan düğünü, Kına gecesi, Gelin çıkarma, Düğün ve tüm organizasyonlarınızda Davul, Zurna ve Orkestra hizmeti vermekteyiz.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405


Kılıçlı Köyü Davul Zurna Ekibimiz ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetini sunar. Yılların vermiş olduğu deneyimle bilinen bir isim haline gelmiş konumdayız. İşimizi Kılıçlı Köyü her köşesinde büyük bir titizlik içinde yapıyoruz.

Davul Zurna Ekibi Kiralama

Zamanın sıradan müziklerinden sıkılıp örfümüze göre adetlerimizdeki gibi geleneksel eğlencemiz davul zurnayla düğün yapmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Değer verdiğiniz yakınlarınız, arkadaşlarınızla beraber istediğiniz gibi düğün yapmak artık çok basit. Davul – zurna ve folklor ekiplerimiz, düğün organizasyonlarınızın her aşamasında ve diğer özel günlerinizde yöresel kıyafetleri ve güler yüzleriyle sizleri yalnız bırakmıyor. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız özel günlerinizin özel ve güzel geçmesi zor değil. Davul zurna enstürmanlarımızla nostaljik hava içerisinde düğün yapmanız için iletişime geçmeniz yeterli.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Davul Zurna Ekibi Uygun Fiyatlar

Davul zurna ekibi kiralama işi kolay diyorsanız ama fiyatını düşündüğünüzde bütçenizi aşacağından korkmanıza gerek yok. Aradığınız davul zurnacı burada. Uygun fiyatlarla ekibimiz her organizasyonda sizleri yalnız bırakmıyor. Fiyatlarımızın uygun olması hizmet kalitemizin düşük olduğunu göstermez. Herkesin programlarında istediği gibi davul zurnayla eğlenmesi için fiyatlarımızı her bütçeye uygun olarak ayarladık. Ekibimizle çalıştığınıza memnun kalacaksınız, İletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi

Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor.

Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, özel günlerinizin hepsinde mutluluğunuza, eğlencenize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibi. Sünnet eğlendirmeleri ve diğer özel günlerinizde organizasyonunuzun en güzel şekilde olmasını istiyorsanız ekibimize ulaşmanız yeterli olacak. Güzel anılar biriktireceğiniz programlarınızda davul zurnayla eğlencenin yeri ayrı olacak. Ekibimizin yöresel müzikleriyle çocuklarınız ve aile dostlarınızla birlikte gönlünüzce eğlenirken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacak o günü her zaman mutlulukla hatırlayacaksınız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna

Güzel olan eğlencelerimizden bir tanesi de vazgeçilmezimiz olan asker uğurlamaları. Yakınlarımızı vatani görevlerini yapmaya gönderirken morallerinin yüksek olması için program yapmak, eğlenmek gerekir. İşte tam bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Davul – zurna ekibimizle yolcunuzu güler yüzlü, mutlu bir şekilde uğurlayacaksınız. Mehmetçik uğurlamanızın özel olmasını istiyorsanız telefonla iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz her mekana istediğiniz zamanda geliyor ve yöresel kostümleriyle en güzel uğurlamayı sizlere sunuyor.

 • Aşağı Mahalle Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Askeri Filo Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Bilge Çıkmazı Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Çimen Çıkmazı Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Defne Çıkmazı Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Derya Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Devran Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Erdem Çıkmazı Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Harmanlar Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Hazar Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Kaya Çıkmazı Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Kiraz Çıkmazı Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Melih Çıkmazı Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Nazar Çıkmazı Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Sefer Çıkmazı Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Şile Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Şimşir Çıkmazı Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Umut Çıkmazı Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Yukarı Mahalle Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama

Forum & Yorumlarınız :

Şermin Alpınar
Merhaba düğünde bir saatliğine davul zurna istiyoruz. Bizde öyle oynayan olmayınca arkadaşların da boşuna kalmasına gerek yok. Biraz çalarlar sonra gidebilirler. Adet yerini bulsun diye davul zurna kiralayalım dedik. Gelin çıkarken de tabi davul zurna olacak. İki hafta sonra devran sokaktan gelini çıkaracağız, ekibiniz oraya saat 12.00'de gelir mi?
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Şermin hanım, belirtmiş olduğunuz saatte ekibimiz adresinizde olacak. Telefonla iletişime geçmenizi bekliyoruz.

5 + 8 =