Beylikdüzü Davul Zurna Ekibi Kiralama

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde Asker uğurlama, Sünnet düğünü, Nişan düğünü, Kına gecesi, Gelin çıkarma, Düğün ve tüm organizasyonlarınızda Davul, Zurna ve Orkestra hizmeti vermekteyiz.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405


Beylikdüzü Davul Zurna Ekibimiz ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetini sunar. Yılların vermiş olduğu deneyimle bilinen bir isim haline gelmiş konumdayız. İşimizi Beylikdüzü her köşesinde büyük bir titizlik içinde yapıyoruz.

Davul Zurna Ekibi Kiralama

Zamanın sıradan müziklerinden sıkılıp örfümüze göre adetlerimizdeki gibi geleneksel eğlencemiz davul zurnayla düğün yapmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Değer verdiğiniz yakınlarınız, arkadaşlarınızla beraber istediğiniz gibi düğün yapmak artık çok basit. Davul – zurna ve folklor ekiplerimiz, düğün organizasyonlarınızın her aşamasında ve diğer özel günlerinizde yöresel kıyafetleri ve güler yüzleriyle sizleri yalnız bırakmıyor. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız özel günlerinizin özel ve güzel geçmesi zor değil. Davul zurna enstürmanlarımızla nostaljik hava içerisinde düğün yapmanız için iletişime geçmeniz yeterli.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Davul Zurna Ekibi Uygun Fiyatlar

Davul zurna ekibi kiralama işi kolay diyorsanız ama fiyatını düşündüğünüzde bütçenizi aşacağından korkmanıza gerek yok. Aradığınız davul zurnacı burada. Uygun fiyatlarla ekibimiz her organizasyonda sizleri yalnız bırakmıyor. Fiyatlarımızın uygun olması hizmet kalitemizin düşük olduğunu göstermez. Herkesin programlarında istediği gibi davul zurnayla eğlenmesi için fiyatlarımızı her bütçeye uygun olarak ayarladık. Ekibimizle çalıştığınıza memnun kalacaksınız, İletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi

Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor.

Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, özel günlerinizin hepsinde mutluluğunuza, eğlencenize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibi. Sünnet eğlendirmeleri ve diğer özel günlerinizde organizasyonunuzun en güzel şekilde olmasını istiyorsanız ekibimize ulaşmanız yeterli olacak. Güzel anılar biriktireceğiniz programlarınızda davul zurnayla eğlencenin yeri ayrı olacak. Ekibimizin yöresel müzikleriyle çocuklarınız ve aile dostlarınızla birlikte gönlünüzce eğlenirken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacak o günü her zaman mutlulukla hatırlayacaksınız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna

Güzel olan eğlencelerimizden bir tanesi de vazgeçilmezimiz olan asker uğurlamaları. Yakınlarımızı vatani görevlerini yapmaya gönderirken morallerinin yüksek olması için program yapmak, eğlenmek gerekir. İşte tam bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Davul – zurna ekibimizle yolcunuzu güler yüzlü, mutlu bir şekilde uğurlayacaksınız. Mehmetçik uğurlamanızın özel olmasını istiyorsanız telefonla iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz her mekana istediğiniz zamanda geliyor ve yöresel kostümleriyle en güzel uğurlamayı sizlere sunuyor.

Forum & Yorumlarınız :

Feyzi Karadere
İyi günler, kolay gelsin, bende sizden bir davul ve bir zurna kiralayacağım. Kavaklı mahallesinde ikamet ediyorum. Oğlumun sünnet düğünü için sizinle çalışmak istiyoruz. Sünnet düğünü bizimkiler çok önemsemezler ama benim için mühim. titiz davranıyorum haliyle, ekibinde aynı şekilde titiz olmasını istiyorum. çocukların çok eğleneceği bir zaman olsun, konvoy da olacak. konvoy öncesi, konvoy sırası ve konvoydan sonra ekip bizimle beraber olsun. yöresel kostüm olur mu? kameraya çekeceğimiz için ekipte çıkar kostümleri de güzel olsun.
İstanbul Davul Zurna
Feyzi bey ekibimiz yöresel kostümle sizlere unutulmaz bir organizasyon gösterecek, detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.
Batıkan
bir yıl önce daha düğüne çok var derken gelecek ay düğün zamanı geldi çattı. arkadaşım bu ekip işlerini ayarlayacaktı ama sağlık problemi olduğundan ilgilenemiyor. mecburen bana kaldı bu işlerde. en son tarih ne zamana sizi aramam gerekiyor, rezervasyonu kaç gün öncesine kadar yapıyorsunuz. ben sadece gelin çıkarmada davul zurna ekibine ihtiyaç olur diyorum ama bizimkiler kına gecesindede olsun diyorlar. aynı ekip mi gelir, hangi yöreler çalınır. iki kez çağıracağım için fiyatı çok tutar mısınız diyede şüphelenmiyor değilim. bahşiş olayını da abartan bir ekip misiniz
İstanbul Davul Zurna
Merhabalar ekibimiz profesyoneldir sadece sizleri memnun etmek için hizmet verirler, bahşiş diyerek sizleri sıkıntıya sokmazlar
neslihan A:
düğünümüz olcak beylikdüzünde düğün salonunda olacak hem düğün salonu önünde hem öncesinde çalınmasını istiyorum biz angaralayım, angara havası isterim bak sizden memnun kalırsam çevrem geniş herkese öneririm. fiyatlar nasıl tabş o da önemlli iyi gunler
İstanbul Davul Zurna
Merhaba, iletişim numaralarımızdan bize ulaşırsanız ekibimizdeki arkadaşlar sizinle ilgilenecektir. İyi günler.
aliye cebesoy
Asker uğurlamamız var, oğlumu asker ocağına gönderiyorum, yüreğim kan ağlıyor ama onlar genç gitmeden coşsun eğlensinler, davullu zurnalı kına yakıp göndericem oğluşumu. fiyatta yardımcı olurmusunuz
İstanbul Davul Zurna
Merhaba, iletişim numaralarımızdan bize ulaşırsanız ekibimizdeki arkadaşlar sizinle ilgilenecektir. İyi günler.
tugay turan
Bizim mahallenin ramazan davulcusu yok yada var ben duymuyorum, mahalleye davulcu tutmak istiyorum, hem mübarek ramazan hayra gireriz biraz. Sizde fiyatta yardımcı olursunuz heralde.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba, iletişim numaralarımızdan bize ulaşırsanız ekibimizdeki arkadaşlar sizinle ilgilenecektir. İyi günler.

2 + 3 =