Çekmeköy Davul Zurna Ekibi Kiralama

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde Asker uğurlama, Sünnet düğünü, Nişan düğünü, Kına gecesi, Gelin çıkarma, Düğün ve tüm organizasyonlarınızda Davul, Zurna ve Orkestra hizmeti vermekteyiz.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405


Çekmeköy Davul Zurna Ekibimiz ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetini sunar. Yılların vermiş olduğu deneyimle bilinen bir isim haline gelmiş konumdayız. İşimizi Çekmeköy her köşesinde büyük bir titizlik içinde yapıyoruz.

Davul Zurna Ekibi Kiralama

Zamanın sıradan müziklerinden sıkılıp örfümüze göre adetlerimizdeki gibi geleneksel eğlencemiz davul zurnayla düğün yapmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Değer verdiğiniz yakınlarınız, arkadaşlarınızla beraber istediğiniz gibi düğün yapmak artık çok basit. Davul – zurna ve folklor ekiplerimiz, düğün organizasyonlarınızın her aşamasında ve diğer özel günlerinizde yöresel kıyafetleri ve güler yüzleriyle sizleri yalnız bırakmıyor. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız özel günlerinizin özel ve güzel geçmesi zor değil. Davul zurna enstürmanlarımızla nostaljik hava içerisinde düğün yapmanız için iletişime geçmeniz yeterli.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Davul Zurna Ekibi Uygun Fiyatlar

Davul zurna ekibi kiralama işi kolay diyorsanız ama fiyatını düşündüğünüzde bütçenizi aşacağından korkmanıza gerek yok. Aradığınız davul zurnacı burada. Uygun fiyatlarla ekibimiz her organizasyonda sizleri yalnız bırakmıyor. Fiyatlarımızın uygun olması hizmet kalitemizin düşük olduğunu göstermez. Herkesin programlarında istediği gibi davul zurnayla eğlenmesi için fiyatlarımızı her bütçeye uygun olarak ayarladık. Ekibimizle çalıştığınıza memnun kalacaksınız, İletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi

Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor.

Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, özel günlerinizin hepsinde mutluluğunuza, eğlencenize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibi. Sünnet eğlendirmeleri ve diğer özel günlerinizde organizasyonunuzun en güzel şekilde olmasını istiyorsanız ekibimize ulaşmanız yeterli olacak. Güzel anılar biriktireceğiniz programlarınızda davul zurnayla eğlencenin yeri ayrı olacak. Ekibimizin yöresel müzikleriyle çocuklarınız ve aile dostlarınızla birlikte gönlünüzce eğlenirken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacak o günü her zaman mutlulukla hatırlayacaksınız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna

Güzel olan eğlencelerimizden bir tanesi de vazgeçilmezimiz olan asker uğurlamaları. Yakınlarımızı vatani görevlerini yapmaya gönderirken morallerinin yüksek olması için program yapmak, eğlenmek gerekir. İşte tam bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Davul – zurna ekibimizle yolcunuzu güler yüzlü, mutlu bir şekilde uğurlayacaksınız. Mehmetçik uğurlamanızın özel olmasını istiyorsanız telefonla iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz her mekana istediğiniz zamanda geliyor ve yöresel kostümleriyle en güzel uğurlamayı sizlere sunuyor.

Forum & Yorumlarınız :

Kemal
nişanlım mesajlarıma telefona cevap vermiyordu meğersem konu davul zurnaymış. banada başkaları dedi. bir ara söylemişti ama benim tarzım değil diyip konuyu kapattığımı düşünüyordum ama konu hiç kapanmamış yeni öğrendim. sitenizi gördüm her ilçeye her mahalleye gidiyorsunuz demek ki en geç iki gün içerisinde bana dönsenizde ayarlamayı yapsak bende bu sorumluluktan kurtulsam cevap bekliyorum iyi günler kolay gelsin
İstanbul Davul Zurna
Kemal bey endişe etmeyin bizimle çalışanlar sıkıntı, kaygıdan uzaklar ve hep mutlu şekilde ayrılırlar siz bizimle iletişime geçin gerisini düşünmeyin
Beyhan Baygın
Gelinim tutturdu gelin almada hatta gelin alamdan 4-5 gün öncesinde çeyiz almada davul ve zurna istiyorum diye. bizim adetimiz değildir hiç düğünlerde böyle bir şey olmaz. kızın yaşı küçük olunca her istediği olsun istiyorum yani anlayacağınız bana bu ay sonunda iki kere davul ve zurna ekibi lazım. acaba klarnet mi olsun zurna yerine bilemedim. lütfen bize yardımcı olun düğün telaşı içinde birde bununla uğraşmak istemiyorum. size telefon numaranızda direk konumu günü atsam olur mu? umarım hemen cevap verirsiniz, kolay gelsin.
İstanbul Davul Zurna
Merhabalar, bizimle hemen iletişime geçerseniz ekip arkadaşlarımızı size yönlendireceğiz lütfen önce irtibat numaramızdan bizi arayın.
Hacer Eryılmaz
Merhaba. Nişan törenim de girişte ve sonrasında konuklarımla oyun oynamak için bir davul iki zurna istiyorum. Özellikle girişin nostaljik bir şekilde olmasını istiyorum.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Hacer hanım. İstediğiniz bir parça varsa telefonla bildirebilirsiniz, ayrıca listedeki parçaları da öğrenebilirsiniz. Diğer detaylar için de telefonunuzu bekliyoruz.
İrem
Biz de kızlarla matina da eğlence enstürmanını davul zurna istiyoruz. Ne kadar durursunuz, repertuarınız umarım geniştir.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba İren hanım. İstediğiniz yerde, istediğiniz müzikleri ve istediğiniz zamana kadar size eşlik ederiz. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayın.

1 + 1 =