Demirtaş Mahallesi Davul Zurna Ekibi Kiralama

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde Asker uğurlama, Sünnet düğünü, Nişan düğünü, Kına gecesi, Gelin çıkarma, Düğün ve tüm organizasyonlarınızda Davul, Zurna ve Orkestra hizmeti vermekteyiz.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405


Demirtaş Mahallesi Davul Zurna Ekibimiz ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetini sunar. Yılların vermiş olduğu deneyimle bilinen bir isim haline gelmiş konumdayız. İşimizi Demirtaş Mahallesi her köşesinde büyük bir titizlik içinde yapıyoruz.

Davul Zurna Ekibi Kiralama

Zamanın sıradan müziklerinden sıkılıp örfümüze göre adetlerimizdeki gibi geleneksel eğlencemiz davul zurnayla düğün yapmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Değer verdiğiniz yakınlarınız, arkadaşlarınızla beraber istediğiniz gibi düğün yapmak artık çok basit. Davul – zurna ve folklor ekiplerimiz, düğün organizasyonlarınızın her aşamasında ve diğer özel günlerinizde yöresel kıyafetleri ve güler yüzleriyle sizleri yalnız bırakmıyor. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız özel günlerinizin özel ve güzel geçmesi zor değil. Davul zurna enstürmanlarımızla nostaljik hava içerisinde düğün yapmanız için iletişime geçmeniz yeterli.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Davul Zurna Ekibi Uygun Fiyatlar

Davul zurna ekibi kiralama işi kolay diyorsanız ama fiyatını düşündüğünüzde bütçenizi aşacağından korkmanıza gerek yok. Aradığınız davul zurnacı burada. Uygun fiyatlarla ekibimiz her organizasyonda sizleri yalnız bırakmıyor. Fiyatlarımızın uygun olması hizmet kalitemizin düşük olduğunu göstermez. Herkesin programlarında istediği gibi davul zurnayla eğlenmesi için fiyatlarımızı her bütçeye uygun olarak ayarladık. Ekibimizle çalıştığınıza memnun kalacaksınız, İletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi

Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor.

Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, özel günlerinizin hepsinde mutluluğunuza, eğlencenize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibi. Sünnet eğlendirmeleri ve diğer özel günlerinizde organizasyonunuzun en güzel şekilde olmasını istiyorsanız ekibimize ulaşmanız yeterli olacak. Güzel anılar biriktireceğiniz programlarınızda davul zurnayla eğlencenin yeri ayrı olacak. Ekibimizin yöresel müzikleriyle çocuklarınız ve aile dostlarınızla birlikte gönlünüzce eğlenirken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacak o günü her zaman mutlulukla hatırlayacaksınız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna

Güzel olan eğlencelerimizden bir tanesi de vazgeçilmezimiz olan asker uğurlamaları. Yakınlarımızı vatani görevlerini yapmaya gönderirken morallerinin yüksek olması için program yapmak, eğlenmek gerekir. İşte tam bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Davul – zurna ekibimizle yolcunuzu güler yüzlü, mutlu bir şekilde uğurlayacaksınız. Mehmetçik uğurlamanızın özel olmasını istiyorsanız telefonla iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz her mekana istediğiniz zamanda geliyor ve yöresel kostümleriyle en güzel uğurlamayı sizlere sunuyor.

 • Ayrancı Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Bodrum Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Fetva Yokuşu Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Hayriye Hanım Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Hoca Gıyasettin Çıkmazı Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Katip Şemsettin Camii Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Katip Şemsettin Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Kepenekçi Medresesi Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Kepenekçi Sabunhanesi Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Kıble Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Küçük Pazar Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Mehmet Paşa Yokuşu Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Murat Efendi Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Mutasarruf Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Namahrem Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Nazır İzzet Efendi Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Sabri Mehmet Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Tesviyeci Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama

Forum & Yorumlarınız :

Yıldız Arıkan
İyi günler kına gecesi düzenliyoruz ama karışık olacak yani biraz düğün havasında kına gecemiz olacak. Biz öyle istedik iyi ki böyle yapıyoruz diyoruz. Davul zurnayla kına gecesi olacak, eskilerde olduğu gibi bu yönden çok memnunuz ama tek endişe ettiğimiz istediğimiz gibi davul zurna olmazsa kınamız kötü geçerse diye düşünüp duruyoruz. Bize teminat verebilir misiniz?
İstanbul Davul Zurna
İyi günler Yıldız hanım, ekibimiz işlerinin uzmanıdır o gün için hiç bir problemle karşılaşmayacaksınız, emin olabilirsiniz.

1 + 8 =