Hacı Kadın Mahallesi Davul Zurna Ekibi Kiralama

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde Asker uğurlama, Sünnet düğünü, Nişan düğünü, Kına gecesi, Gelin çıkarma, Düğün ve tüm organizasyonlarınızda Davul, Zurna ve Orkestra hizmeti vermekteyiz.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405


Hacı Kadın Mahallesi Davul Zurna Ekibimiz ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetini sunar. Yılların vermiş olduğu deneyimle bilinen bir isim haline gelmiş konumdayız. İşimizi Hacı Kadın Mahallesi her köşesinde büyük bir titizlik içinde yapıyoruz.

Davul Zurna Ekibi Kiralama

Zamanın sıradan müziklerinden sıkılıp örfümüze göre adetlerimizdeki gibi geleneksel eğlencemiz davul zurnayla düğün yapmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Değer verdiğiniz yakınlarınız, arkadaşlarınızla beraber istediğiniz gibi düğün yapmak artık çok basit. Davul – zurna ve folklor ekiplerimiz, düğün organizasyonlarınızın her aşamasında ve diğer özel günlerinizde yöresel kıyafetleri ve güler yüzleriyle sizleri yalnız bırakmıyor. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız özel günlerinizin özel ve güzel geçmesi zor değil. Davul zurna enstürmanlarımızla nostaljik hava içerisinde düğün yapmanız için iletişime geçmeniz yeterli.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Davul Zurna Ekibi Uygun Fiyatlar

Davul zurna ekibi kiralama işi kolay diyorsanız ama fiyatını düşündüğünüzde bütçenizi aşacağından korkmanıza gerek yok. Aradığınız davul zurnacı burada. Uygun fiyatlarla ekibimiz her organizasyonda sizleri yalnız bırakmıyor. Fiyatlarımızın uygun olması hizmet kalitemizin düşük olduğunu göstermez. Herkesin programlarında istediği gibi davul zurnayla eğlenmesi için fiyatlarımızı her bütçeye uygun olarak ayarladık. Ekibimizle çalıştığınıza memnun kalacaksınız, İletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi

Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor.

Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, özel günlerinizin hepsinde mutluluğunuza, eğlencenize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibi. Sünnet eğlendirmeleri ve diğer özel günlerinizde organizasyonunuzun en güzel şekilde olmasını istiyorsanız ekibimize ulaşmanız yeterli olacak. Güzel anılar biriktireceğiniz programlarınızda davul zurnayla eğlencenin yeri ayrı olacak. Ekibimizin yöresel müzikleriyle çocuklarınız ve aile dostlarınızla birlikte gönlünüzce eğlenirken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacak o günü her zaman mutlulukla hatırlayacaksınız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna

Güzel olan eğlencelerimizden bir tanesi de vazgeçilmezimiz olan asker uğurlamaları. Yakınlarımızı vatani görevlerini yapmaya gönderirken morallerinin yüksek olması için program yapmak, eğlenmek gerekir. İşte tam bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Davul – zurna ekibimizle yolcunuzu güler yüzlü, mutlu bir şekilde uğurlayacaksınız. Mehmetçik uğurlamanızın özel olmasını istiyorsanız telefonla iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz her mekana istediğiniz zamanda geliyor ve yöresel kostümleriyle en güzel uğurlamayı sizlere sunuyor.

 • Atatürk Bulvarı Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Darülhadis Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Hacı Kadın Bostanı Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Hacı Kadın Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Hızır Külhanı Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Hızırbey Camii Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • İmaret Sabunhanesi Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • İşlek Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Katip Çelebi Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Melekşah Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Meyvalı Bostan Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Molla Şemsettin Camii Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Mühendis Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Sarı Beyazıt Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Şükrü Baba Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Tavanlıçeşme Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Tirendaz Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Vefa Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Vefa Türbesi Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama

Forum & Yorumlarınız :

Nisanur Aydoğandemir
Hayal ettiğim gibi nişanım oldu, şimdide yine hayallerimdeki gibi düğün yapacağım. Bunun için sizin katkınızda çok önemli. Kına gecesinde de düğünde de davul zurna istiyorum. Düğün için kesin bir şey diyemiyorum kına gecesinden sonra eğer sizinle çalışmaktan memnun kalırsam derim ki düğün içinde aynı ekibi kiralayabiliriz. Zaten bir hafta sonu kına gecesi olacak bir sonraki hafta sonunda düğün olacak. Yorgunluk olmaması için bu şekilde ayarlama yaptık.
İstanbul Davul Zurna
Nisanur hanım ekibimiz yıllardır bu işi yaptıklarından alanlarında en iyisidirler. Adres ve diğer bilgiler için telefonunuzu bekliyoruz.

10 + 9 =