Güngören Davul Zurna Ekibi Kiralama

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde Asker uğurlama, Sünnet düğünü, Nişan düğünü, Kına gecesi, Gelin çıkarma, Düğün ve tüm organizasyonlarınızda Davul, Zurna ve Orkestra hizmeti vermekteyiz.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405


Güngören Davul Zurna Ekibimiz ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetini sunar. Yılların vermiş olduğu deneyimle bilinen bir isim haline gelmiş konumdayız. İşimizi Güngören her köşesinde büyük bir titizlik içinde yapıyoruz.

Davul Zurna Ekibi Kiralama

Zamanın sıradan müziklerinden sıkılıp örfümüze göre adetlerimizdeki gibi geleneksel eğlencemiz davul zurnayla düğün yapmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Değer verdiğiniz yakınlarınız, arkadaşlarınızla beraber istediğiniz gibi düğün yapmak artık çok basit. Davul – zurna ve folklor ekiplerimiz, düğün organizasyonlarınızın her aşamasında ve diğer özel günlerinizde yöresel kıyafetleri ve güler yüzleriyle sizleri yalnız bırakmıyor. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız özel günlerinizin özel ve güzel geçmesi zor değil. Davul zurna enstürmanlarımızla nostaljik hava içerisinde düğün yapmanız için iletişime geçmeniz yeterli.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Davul Zurna Ekibi Uygun Fiyatlar

Davul zurna ekibi kiralama işi kolay diyorsanız ama fiyatını düşündüğünüzde bütçenizi aşacağından korkmanıza gerek yok. Aradığınız davul zurnacı burada. Uygun fiyatlarla ekibimiz her organizasyonda sizleri yalnız bırakmıyor. Fiyatlarımızın uygun olması hizmet kalitemizin düşük olduğunu göstermez. Herkesin programlarında istediği gibi davul zurnayla eğlenmesi için fiyatlarımızı her bütçeye uygun olarak ayarladık. Ekibimizle çalıştığınıza memnun kalacaksınız, İletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi

Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor.

Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, özel günlerinizin hepsinde mutluluğunuza, eğlencenize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibi. Sünnet eğlendirmeleri ve diğer özel günlerinizde organizasyonunuzun en güzel şekilde olmasını istiyorsanız ekibimize ulaşmanız yeterli olacak. Güzel anılar biriktireceğiniz programlarınızda davul zurnayla eğlencenin yeri ayrı olacak. Ekibimizin yöresel müzikleriyle çocuklarınız ve aile dostlarınızla birlikte gönlünüzce eğlenirken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacak o günü her zaman mutlulukla hatırlayacaksınız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna

Güzel olan eğlencelerimizden bir tanesi de vazgeçilmezimiz olan asker uğurlamaları. Yakınlarımızı vatani görevlerini yapmaya gönderirken morallerinin yüksek olması için program yapmak, eğlenmek gerekir. İşte tam bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Davul – zurna ekibimizle yolcunuzu güler yüzlü, mutlu bir şekilde uğurlayacaksınız. Mehmetçik uğurlamanızın özel olmasını istiyorsanız telefonla iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz her mekana istediğiniz zamanda geliyor ve yöresel kostümleriyle en güzel uğurlamayı sizlere sunuyor.

Forum & Yorumlarınız :

Tarkan
Bir senedir arkadaşımın asker yolunu gözlüyorduk çok şükür dün geldi hemen asker eğlencesinin başına geçtik. Mekan, ikramlar, davetliler hepsi ayarlandı. Sıra geldi davul zurnaya hatta klarnette olabilir. Bursa'da genelde klarnet meşhur buralarda sanki çok yok ama belki vardır. Kış aylarındayız mekanda ne kadar çalabilirler onun bilgisini de tam olarak aldıktan sonra irtibat numaranızdan size ulaşırım. Ben şimdiden ismimi not almanız için yazıyorum. Unutmam ama eğer birkaç gün içerisinde sizlerle iletişime geçmezsem buraya cevap yazabilir misiniz?
İstanbul Davul Zurna
Merhaba mesajınızı gördüğümüz gibi cevap yazıyoruz, iletişime geçmenizi bekliyoruz.
Ali Rasim
Çok sıkıldık çok bunaldık pandemide çok evde oturduk artık normalleşmeye geçmek lazım. Bizim aslında ne düğün, ne nişan nede açılış ya da asker uğurlaması var. Biz apartmancak evimizin önü müsait olduğu için yaza merhaba diyelim dedik. Çoluk çocuk hepimiz hem ailemizle hem de kendi evimizin önünde eğlenelim istiyoruz. Bu eğlencede davul zurnayla olur, hatta bir davul iki zurnayla olur. 1.5 saatte yeterli olur sanırım. Yönetici ben olunca bu iş bana kaldı apartman sakinlerine karşı mahcup olmak istemiyorum kaliteli hizmet sunar mısınız beni pişman eder misiniz inşallah demem nereden tuttum bu ekibi nereden gördüm bu siteyi diye.
İstanbul Davul Zurna
Ali bey hiç endişe etmenize gerek yok ekibimiz profesyoneldir bizimle iş yaptığınıza çok memnun kalacaksanız çevrenize de önereceğinizden eminiz.
Tuna Ertürk
Merhaba. Gelin çıkarma da kız evine gitmeden önce damat evinde biraz eğlence ve oradan da gelin çıkarmaya gidesiye kadar davul zurna ekibiniz eşlik eder mi?
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Tuna bey. İstediğiniz süre boyunca ekibimiz yardımcı olur. Telefonunuzu bekliyoruz.
Reşit Kozcu
Merhaba, kolay gelsin. Bir grup arkadaş mezuniyetimizi davul zurna eşliğinde kutlayacağız. İnternette dolaşırken fiyatlarınızın uygun olduğunu gördüm, kalite için de garanti verebilir misiniz?
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Reşit bey. Şimdiye kadar bizimle çalışan her müşterimiz memnuniyetlerini dile getirdiler. Sizin de memnun kalacağınızdan eminiz. Arkadaşlarımız zamanında istediğiniz yerde olurlar, her yörenin parçasını çalarlar.
Ceylan Çamlı
Merhaba. Kına programının başında yarım saat davul zurna eşliğinde oynamayı düşünüyoruz. Her bölgeye geliyor musunuz
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Ceylan hanım. Evet her bölgeye geliyoruz. Telefonunuzu bekliyoruz.

10 + 5 =