Üsküdar Davul Zurna Ekibi Kiralama

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde Asker uğurlama, Sünnet düğünü, Nişan düğünü, Kına gecesi, Gelin çıkarma, Düğün ve tüm organizasyonlarınızda Davul, Zurna ve Orkestra hizmeti vermekteyiz.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405


Üsküdar Davul Zurna Ekibimiz ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetini sunar. Yılların vermiş olduğu deneyimle bilinen bir isim haline gelmiş konumdayız. İşimizi Üsküdar her köşesinde büyük bir titizlik içinde yapıyoruz.

Davul Zurna Ekibi Kiralama

Zamanın sıradan müziklerinden sıkılıp örfümüze göre adetlerimizdeki gibi geleneksel eğlencemiz davul zurnayla düğün yapmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Değer verdiğiniz yakınlarınız, arkadaşlarınızla beraber istediğiniz gibi düğün yapmak artık çok basit. Davul – zurna ve folklor ekiplerimiz, düğün organizasyonlarınızın her aşamasında ve diğer özel günlerinizde yöresel kıyafetleri ve güler yüzleriyle sizleri yalnız bırakmıyor. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız özel günlerinizin özel ve güzel geçmesi zor değil. Davul zurna enstürmanlarımızla nostaljik hava içerisinde düğün yapmanız için iletişime geçmeniz yeterli.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Davul Zurna Ekibi Uygun Fiyatlar

Davul zurna ekibi kiralama işi kolay diyorsanız ama fiyatını düşündüğünüzde bütçenizi aşacağından korkmanıza gerek yok. Aradığınız davul zurnacı burada. Uygun fiyatlarla ekibimiz her organizasyonda sizleri yalnız bırakmıyor. Fiyatlarımızın uygun olması hizmet kalitemizin düşük olduğunu göstermez. Herkesin programlarında istediği gibi davul zurnayla eğlenmesi için fiyatlarımızı her bütçeye uygun olarak ayarladık. Ekibimizle çalıştığınıza memnun kalacaksınız, İletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi

Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor.

Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, özel günlerinizin hepsinde mutluluğunuza, eğlencenize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibi. Sünnet eğlendirmeleri ve diğer özel günlerinizde organizasyonunuzun en güzel şekilde olmasını istiyorsanız ekibimize ulaşmanız yeterli olacak. Güzel anılar biriktireceğiniz programlarınızda davul zurnayla eğlencenin yeri ayrı olacak. Ekibimizin yöresel müzikleriyle çocuklarınız ve aile dostlarınızla birlikte gönlünüzce eğlenirken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacak o günü her zaman mutlulukla hatırlayacaksınız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna

Güzel olan eğlencelerimizden bir tanesi de vazgeçilmezimiz olan asker uğurlamaları. Yakınlarımızı vatani görevlerini yapmaya gönderirken morallerinin yüksek olması için program yapmak, eğlenmek gerekir. İşte tam bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Davul – zurna ekibimizle yolcunuzu güler yüzlü, mutlu bir şekilde uğurlayacaksınız. Mehmetçik uğurlamanızın özel olmasını istiyorsanız telefonla iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz her mekana istediğiniz zamanda geliyor ve yöresel kostümleriyle en güzel uğurlamayı sizlere sunuyor.

Forum & Yorumlarınız :

Nazan Madenli
Kolay gelsin bende herkes gibi uygun fiyatlı kaliteli hizmet ve bol eğlenceli etkinlik için davul zurna kiralayacağım. İyi bir hizmet demek biraz tuzlu olması demek ama bizimkiler zaten bahşişi iyi verirler. Ama şöyle bir durumda var eğer ekip sürekli bahşişle çalma modundaysa ondan da hoşlanmazlar. hani bazen görüyoruz da medyada ya da duyduklarımız bahşiş yüzünden tartışma bile çıkıyor. Bizimkiler öyle değildir genelde herkes sakindir bu yüzden tartışma ortamlarından uzak durarlar gerilimden hoşlanmazlar. bizim modumuza uygun aynı sakinlikte, kibar, titiz çalışma arkadaşlarınız varsa onlarla etkinliği gerçekleştirmek isteriz.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Nazan hanım, tabiki sizi memnun edecek, sizi sıkıntılı bir durumda bırakmayacak ekip arkadaşlarımız hizmetinizdedir.
Burçin
kına gecemde davul zurna ekibi istedim fakat kimse yanaşmadı. ben de kendim ayarlarım dedim. kimse gelmez diyorlar onlar tüm akşam çalışırlar senin yarım saatlik programına kim gelsin diyorlar. ben yinede şansımı denemek istiyorum. yarım saatte olsa ekip gelir mi zaten kına yeri öyle sapa bir yerde değil herkesin rahat kolay bir şekilde ulaşacağı nokta. fiyatı sorun değil yeter ki istediğim saatte vereceğim adreste hazır bulunsunlar.
İstanbul Davul Zurna
Burçin hanım hiç merak etmeyin yarım saatte olsa ekibimiz adresinizde zamanında olacak detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.
Filiz Güzel
Merhabalar. Ben de sünnet düğünü için davul ve zurna istiyorum. Gündüz olacak bizimkisi. Yardımcı olur musunuz
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Filiz hanım. Tabii ki yardımcı oluruz. Telefonunuzu bekliyoruz.
Hatice İnan
Merhaba. Sünnet düğününde davul zurna ile kına gecesi yapmak istiyorum. 23.00 kadar durur musunuz.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Hatice hanım. Gerekli izinleri aldıktan sonra 23.00 kadar durabiliriz. Telefonunuzu bekliyoruz.
Su Güney
Merhabalar. Yaşlı çiftimizin evlilik yıldönümlerini davul zurna, oyunlarla kutlayalım istedik. İstediğimiz her parçayı çalabilir misiniz?
İstanbul Davul Zurna
Merhaba. Ekibimiz her yörenin müziğini çalabilir. İsterseniz önceden telefon ile istek parçalarınızı iletebilirsiniz.

7 + 8 =