Bahşayiş Mahallesi Davul Zurna Ekibi Kiralama

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde Asker uğurlama, Sünnet düğünü, Nişan düğünü, Kına gecesi, Gelin çıkarma, Düğün ve tüm organizasyonlarınızda Davul, Zurna ve Orkestra hizmeti vermekteyiz.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405


Bahşayiş Mahallesi Davul Zurna Ekibimiz ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetini sunar. Yılların vermiş olduğu deneyimle bilinen bir isim haline gelmiş konumdayız. İşimizi Bahşayiş Mahallesi her köşesinde büyük bir titizlik içinde yapıyoruz.

Davul Zurna Ekibi Kiralama

Zamanın sıradan müziklerinden sıkılıp örfümüze göre adetlerimizdeki gibi geleneksel eğlencemiz davul zurnayla düğün yapmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Değer verdiğiniz yakınlarınız, arkadaşlarınızla beraber istediğiniz gibi düğün yapmak artık çok basit. Davul – zurna ve folklor ekiplerimiz, düğün organizasyonlarınızın her aşamasında ve diğer özel günlerinizde yöresel kıyafetleri ve güler yüzleriyle sizleri yalnız bırakmıyor. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız özel günlerinizin özel ve güzel geçmesi zor değil. Davul zurna enstürmanlarımızla nostaljik hava içerisinde düğün yapmanız için iletişime geçmeniz yeterli.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Davul Zurna Ekibi Uygun Fiyatlar

Davul zurna ekibi kiralama işi kolay diyorsanız ama fiyatını düşündüğünüzde bütçenizi aşacağından korkmanıza gerek yok. Aradığınız davul zurnacı burada. Uygun fiyatlarla ekibimiz her organizasyonda sizleri yalnız bırakmıyor. Fiyatlarımızın uygun olması hizmet kalitemizin düşük olduğunu göstermez. Herkesin programlarında istediği gibi davul zurnayla eğlenmesi için fiyatlarımızı her bütçeye uygun olarak ayarladık. Ekibimizle çalıştığınıza memnun kalacaksınız, İletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi

Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor.

Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, özel günlerinizin hepsinde mutluluğunuza, eğlencenize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibi. Sünnet eğlendirmeleri ve diğer özel günlerinizde organizasyonunuzun en güzel şekilde olmasını istiyorsanız ekibimize ulaşmanız yeterli olacak. Güzel anılar biriktireceğiniz programlarınızda davul zurnayla eğlencenin yeri ayrı olacak. Ekibimizin yöresel müzikleriyle çocuklarınız ve aile dostlarınızla birlikte gönlünüzce eğlenirken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacak o günü her zaman mutlulukla hatırlayacaksınız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna

Güzel olan eğlencelerimizden bir tanesi de vazgeçilmezimiz olan asker uğurlamaları. Yakınlarımızı vatani görevlerini yapmaya gönderirken morallerinin yüksek olması için program yapmak, eğlenmek gerekir. İşte tam bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Davul – zurna ekibimizle yolcunuzu güler yüzlü, mutlu bir şekilde uğurlayacaksınız. Mehmetçik uğurlamanızın özel olmasını istiyorsanız telefonla iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz her mekana istediğiniz zamanda geliyor ve yöresel kostümleriyle en güzel uğurlamayı sizlere sunuyor.

 • Bhş.Camii Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Bhş.Cumhuriyet Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Bhş.Gül Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Bhş.İstanbul Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Bhş.İstasyon Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Bhş.Karanfil Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Bhş.Pınar Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Bhş.Zambak Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Çiçek Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Fatih Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Gül Açar Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • İzzettin Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Kuruçeşme Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Maslak Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Papatya Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Sütçü Pınar Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama

Forum & Yorumlarınız :

Bilal Gülsoy
Davul zurnasız düğün mü olur. Düğün dediğiniz canlı müzikle, örfümüzdeki tarzlarla olur. Şimdiki düğünleri hiç beğenmiyorum balo diyorlar bir de adına iyiden kızıyorum. Torunumun düğününü eskilerdeki gibi yapacağım. Bilen bilir nasıl olsa davul zurnayla eğlencenin başka hiç bir eğlenceye benzemediğini, herkesin beraber halay çekmesinin lezzeti başka hiç bir dansta yok bana göre.
İstanbul Davul Zurna
Bilal bey, haklısınız en güzel eğlenme, düğün kültürümüze yakışanıdır. Davul zurna ekibimizle hayallerinizdeki gibi düğün olacağından emin olabilirsiniz. Adres ve diğer bilgiler için lütfen iletişime geçin.

8 + 6 =