Arnavutköy Davul Zurna Ekibi Kiralama

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde Asker uğurlama, Sünnet düğünü, Nişan düğünü, Kına gecesi, Gelin çıkarma, Düğün ve tüm organizasyonlarınızda Davul, Zurna ve Orkestra hizmeti vermekteyiz.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405


Arnavutköy Davul Zurna Ekibimiz ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetini sunar. Yılların vermiş olduğu deneyimle bilinen bir isim haline gelmiş konumdayız. İşimizi Arnavutköy her köşesinde büyük bir titizlik içinde yapıyoruz.

Davul Zurna Ekibi Kiralama

Zamanın sıradan müziklerinden sıkılıp örfümüze göre adetlerimizdeki gibi geleneksel eğlencemiz davul zurnayla düğün yapmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Değer verdiğiniz yakınlarınız, arkadaşlarınızla beraber istediğiniz gibi düğün yapmak artık çok basit. Davul – zurna ve folklor ekiplerimiz, düğün organizasyonlarınızın her aşamasında ve diğer özel günlerinizde yöresel kıyafetleri ve güler yüzleriyle sizleri yalnız bırakmıyor. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız özel günlerinizin özel ve güzel geçmesi zor değil. Davul zurna enstürmanlarımızla nostaljik hava içerisinde düğün yapmanız için iletişime geçmeniz yeterli.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Davul Zurna Ekibi Uygun Fiyatlar

Davul zurna ekibi kiralama işi kolay diyorsanız ama fiyatını düşündüğünüzde bütçenizi aşacağından korkmanıza gerek yok. Aradığınız davul zurnacı burada. Uygun fiyatlarla ekibimiz her organizasyonda sizleri yalnız bırakmıyor. Fiyatlarımızın uygun olması hizmet kalitemizin düşük olduğunu göstermez. Herkesin programlarında istediği gibi davul zurnayla eğlenmesi için fiyatlarımızı her bütçeye uygun olarak ayarladık. Ekibimizle çalıştığınıza memnun kalacaksınız, İletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi

Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor.

Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, özel günlerinizin hepsinde mutluluğunuza, eğlencenize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibi. Sünnet eğlendirmeleri ve diğer özel günlerinizde organizasyonunuzun en güzel şekilde olmasını istiyorsanız ekibimize ulaşmanız yeterli olacak. Güzel anılar biriktireceğiniz programlarınızda davul zurnayla eğlencenin yeri ayrı olacak. Ekibimizin yöresel müzikleriyle çocuklarınız ve aile dostlarınızla birlikte gönlünüzce eğlenirken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacak o günü her zaman mutlulukla hatırlayacaksınız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna

Güzel olan eğlencelerimizden bir tanesi de vazgeçilmezimiz olan asker uğurlamaları. Yakınlarımızı vatani görevlerini yapmaya gönderirken morallerinin yüksek olması için program yapmak, eğlenmek gerekir. İşte tam bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Davul – zurna ekibimizle yolcunuzu güler yüzlü, mutlu bir şekilde uğurlayacaksınız. Mehmetçik uğurlamanızın özel olmasını istiyorsanız telefonla iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz her mekana istediğiniz zamanda geliyor ve yöresel kostümleriyle en güzel uğurlamayı sizlere sunuyor.

Forum & Yorumlarınız :

Nuri
Kolay gelsin, yeni yılınız kutlu olsun. sömestr tatilinde sünnet düğünü düşünüyoruz. aslında çok kalabalık olmayacak malum her şey çok pahalı olduğu için büyük bir şey düşünmüyoruz ama hiç kutlama yapmadan da olmayacak. annem torunumun sünnet düğünü olmadan olur mu diyor. 30-45dk için bir davul bir zurna kiralasak fiyatınız ne olur. kış sezonu olduğu için fiyatlarınız daha uygundur umarım. fiyatta anlaşabilirsek sizinle çalışmak isterim cevabınızı bekliyorum
İstanbul Davul Zurna
Merhabalar Nuri bey, fiyatlarımız uygundur ve ekibimiz profesyonel çalışır, size yardımcı olmamız için en kısa zamanda iletişime geçmenizi bekliyoruz.
Damla Can
sonunda düğün günü geldi çattı. nişanlım çok yoğun olduğu için düğün organizasyonun bir kısmını ben yapıyorum. geçen gün öğrendim ki davul zurna ekibi tutulmamış inanamadım. iki hafta sonra düğünümüz olacak hala ekip hazır değil. ben hem gelin çıkarmasında davul zurna istiyorum hem de düğün salonunda nikahtan önce eğlence olsun istiyorum. gelin çıkarmasından sonra konvoyla salona giderken ekipte bizimle olsun. anlayacağınız o süre zarfında hep müzik olur davul zurna çalsın istiyorum. halay çekeriz, ankara havası oynarız. yaz olmadığından rahatça ekip bulabiliriz diyorum ama dönüş yapar mısınız geç mi kaldık.
İstanbul Davul Zurna
Damla Hanım, düğününüzde sizlerle olmamız için ekip arkadaşlarımız iletişim bilgilerinizi bekliyor, kolay gelsin.
Berkay Yörük
İyi günler, Yavuz Selim Mahallesinde ikamet ediyorum. Arkadaşımızı askere uğurlayacağız, evden otogara kadar eğlence olsun istiyoruz. Oyun havaları, halay şeklinde yöresel müziklerle eğlencemizin organizasyonunu yapar mısınız.
İstanbul Davul Zurna
İyi günler Berkay bey. Ekibimiz her yörenin parçasını çalıyorlar, güzel bir eğlence olacaktır. Telefonla bize ulaşırsanız detayları konuşuruz.
Belma Yalçınkaya
Merhaba hastane çıkışı bir davul, bir zurna ile hastamızın taburcu olmasını kutlamayı düşünüyoruz. Hem de hastamıza moral olur. Yardımcı olur musunuz?
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Belma hanım. Gerekli izinleri aldıktan sonra arkadaşlarımız istediğiniz yer ve saatte olurlar. Telefonunuzu bekliyoruz.
Melih Namlı
Merhaba arkadaşlarla sıra gecesi yapacağız. Ekibiniz işini iyi yapıyormuş. 20.00 – 22.00 arası davul zurna kiralamak istiyorum.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Melih bey. Detaylı bilgi için telefonunuzu bekliyoruz.
İlker Turan
Merhaba. Asker karşılama törenlerini nasıl yapıyorsunuz?
İstanbul Davul Zurna
Merhaba. İzin alınırsa otogarda eğlenceye başlayıp, eve kadar devam ediyor veya evde karşılama düzenleniyor. Genellikle yun havaları, halay şeklinde oluyor. Arkadaşlarımız her yörenin parçasını çalarlar.Süreyi, nerede olacağını sizler belirliyorsunuz.

9 + 9 =