Ataşehir Davul Zurna Ekibi Kiralama

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde Asker uğurlama, Sünnet düğünü, Nişan düğünü, Kına gecesi, Gelin çıkarma, Düğün ve tüm organizasyonlarınızda Davul, Zurna ve Orkestra hizmeti vermekteyiz.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405


Ataşehir Davul Zurna Ekibimiz ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetini sunar. Yılların vermiş olduğu deneyimle bilinen bir isim haline gelmiş konumdayız. İşimizi Ataşehir her köşesinde büyük bir titizlik içinde yapıyoruz.

Davul Zurna Ekibi Kiralama

Zamanın sıradan müziklerinden sıkılıp örfümüze göre adetlerimizdeki gibi geleneksel eğlencemiz davul zurnayla düğün yapmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Değer verdiğiniz yakınlarınız, arkadaşlarınızla beraber istediğiniz gibi düğün yapmak artık çok basit. Davul – zurna ve folklor ekiplerimiz, düğün organizasyonlarınızın her aşamasında ve diğer özel günlerinizde yöresel kıyafetleri ve güler yüzleriyle sizleri yalnız bırakmıyor. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız özel günlerinizin özel ve güzel geçmesi zor değil. Davul zurna enstürmanlarımızla nostaljik hava içerisinde düğün yapmanız için iletişime geçmeniz yeterli.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Davul Zurna Ekibi Uygun Fiyatlar

Davul zurna ekibi kiralama işi kolay diyorsanız ama fiyatını düşündüğünüzde bütçenizi aşacağından korkmanıza gerek yok. Aradığınız davul zurnacı burada. Uygun fiyatlarla ekibimiz her organizasyonda sizleri yalnız bırakmıyor. Fiyatlarımızın uygun olması hizmet kalitemizin düşük olduğunu göstermez. Herkesin programlarında istediği gibi davul zurnayla eğlenmesi için fiyatlarımızı her bütçeye uygun olarak ayarladık. Ekibimizle çalıştığınıza memnun kalacaksınız, İletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi

Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor.

Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, özel günlerinizin hepsinde mutluluğunuza, eğlencenize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibi. Sünnet eğlendirmeleri ve diğer özel günlerinizde organizasyonunuzun en güzel şekilde olmasını istiyorsanız ekibimize ulaşmanız yeterli olacak. Güzel anılar biriktireceğiniz programlarınızda davul zurnayla eğlencenin yeri ayrı olacak. Ekibimizin yöresel müzikleriyle çocuklarınız ve aile dostlarınızla birlikte gönlünüzce eğlenirken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacak o günü her zaman mutlulukla hatırlayacaksınız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna

Güzel olan eğlencelerimizden bir tanesi de vazgeçilmezimiz olan asker uğurlamaları. Yakınlarımızı vatani görevlerini yapmaya gönderirken morallerinin yüksek olması için program yapmak, eğlenmek gerekir. İşte tam bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Davul – zurna ekibimizle yolcunuzu güler yüzlü, mutlu bir şekilde uğurlayacaksınız. Mehmetçik uğurlamanızın özel olmasını istiyorsanız telefonla iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz her mekana istediğiniz zamanda geliyor ve yöresel kostümleriyle en güzel uğurlamayı sizlere sunuyor.

Forum & Yorumlarınız :

Olcay
komik ama doğum günü için sizden bir ekip istiyorum. şöyle bir durum var. kardeşim doğum günlerine çok karşı birisidir ve gelenekselcidir. bizimle eğlencelere, partilere ya da cafeye gelmez, vakit geçirmez. ama yaş aldıkça artık özel günleri önemsediğini fark ettim. bize söylemesede kendisi için birşeyler yapılmasını bekliyor. bende bu beklentisini karşılamak için iş yerimde ona sürpriz bir doğum günü kutlaması yapacağım. her zaman halay çekmeyi çok sevmiştir. sırf halay çekmesi için bir saatlik bir davul bir zurna kiralamak oluyor mu?
İstanbul Davul Zurna
İyi günler, istediğini zaman, belirlediğiniz mekanda ve istediğiniz süre kadar ekibimiz hizmetinizde olur, bize ulaşmanızı bekliyoruz.
Yunus Bilge
iyi günler, eşimin beni güzel hatırlamasını istiyorum otuzuncu yıl dönümümüzü düğün gibi kutlamak istiyorum. düğünümüzde eşimin böyle yöresel müzikler, davul zurna çok hoşuna gitmişti şimdide aynı şekilde onun seveceği sürpriz hazırlığındayım. benden bir kutlama bekliyor ama davul zurnayı hayatta tahmin edemez. ilk defa internet üzerinden iş yapacağım haliyle acemiyim yardım etmenizi rica ediyorum, inşallah mesajıma kısa zamanda cevap verirsiniz. üç hafta sonra kutlamayı yapacağız.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, ekibimizden son derece memnun kalacaksınız. Ekip arkadaşlarımızın sizinle iletişime geçmesi için irtibat numaramızdan bizlere ulaşmanız gerekiyor
Ali Taşkıran
Gelin alacağız, bize yaraşır şekilde davullu zurnalı bir merasim olsun. 1, 1- 5 saat bizimle kalacak bir davul zurna ekibi istiyorum. Mevlana Mahallesindeyim.
İstanbul Davul Zurna
Telefon adresimizden bize ulaşırsanız yardımcı oluruz Ali bey.
arda güleç
en büyük asker bizim asker.. oğlan askere gidiyor, davullu zurnalı anlı şanlı gitsin, bize en iyi ekibinizi gönderin, para mühim değil, yeterki iyi olsun.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba, iletişim numaralarımızdan bize ulaşırsanız yardımcı olabiliriz, iyi günler.
tugay turan
Bizim mahallenin ramazan davulcusu yok yada var ben duymuyorum, mahalleye davulcu tutmak istiyorum, hem mübarek ramazan hayra gireriz biraz. Sizde fiyatta yardımcı olursunuz heralde.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba, iletişim numaralarımızdan bize ulaşırsanız yardımcı olabiliriz, iyi günler.
aliye cebesoy
Asker uğurlamamız var, oğlumu asker ocağına gönderiyorum, gitmeden coşsun eğlensinler, fiyatta yardımcı olurmusunuz
İstanbul Davul Zurna
Merhaba, iletişim numaralarımızdan bize ulaşırsanız yardımcı olabiliriz, iyi günler.
ebru can
Merhaba, hafta sonu bir nişan organizasyonumuz olacak, bahçede olucak, 2 saat süreyle bir davul zurna ekibi istiyoruz, fiyatlarınız nedir.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba, iletişim numaralarımızdan bize ulaşırsanız yardımcı olabiliriz, iyi günler.

2 + 3 =