Bağcılar Davul Zurna Ekibi Kiralama

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde Asker uğurlama, Sünnet düğünü, Nişan düğünü, Kına gecesi, Gelin çıkarma, Düğün ve tüm organizasyonlarınızda Davul, Zurna ve Orkestra hizmeti vermekteyiz.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405


Bağcılar Davul Zurna Ekibimiz ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetini sunar. Yılların vermiş olduğu deneyimle bilinen bir isim haline gelmiş konumdayız. İşimizi Bağcılar her köşesinde büyük bir titizlik içinde yapıyoruz.

Davul Zurna Ekibi Kiralama

Zamanın sıradan müziklerinden sıkılıp örfümüze göre adetlerimizdeki gibi geleneksel eğlencemiz davul zurnayla düğün yapmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Değer verdiğiniz yakınlarınız, arkadaşlarınızla beraber istediğiniz gibi düğün yapmak artık çok basit. Davul – zurna ve folklor ekiplerimiz, düğün organizasyonlarınızın her aşamasında ve diğer özel günlerinizde yöresel kıyafetleri ve güler yüzleriyle sizleri yalnız bırakmıyor. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız özel günlerinizin özel ve güzel geçmesi zor değil. Davul zurna enstürmanlarımızla nostaljik hava içerisinde düğün yapmanız için iletişime geçmeniz yeterli.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Davul Zurna Ekibi Uygun Fiyatlar

Davul zurna ekibi kiralama işi kolay diyorsanız ama fiyatını düşündüğünüzde bütçenizi aşacağından korkmanıza gerek yok. Aradığınız davul zurnacı burada. Uygun fiyatlarla ekibimiz her organizasyonda sizleri yalnız bırakmıyor. Fiyatlarımızın uygun olması hizmet kalitemizin düşük olduğunu göstermez. Herkesin programlarında istediği gibi davul zurnayla eğlenmesi için fiyatlarımızı her bütçeye uygun olarak ayarladık. Ekibimizle çalıştığınıza memnun kalacaksınız, İletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi

Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor.

Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, özel günlerinizin hepsinde mutluluğunuza, eğlencenize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibi. Sünnet eğlendirmeleri ve diğer özel günlerinizde organizasyonunuzun en güzel şekilde olmasını istiyorsanız ekibimize ulaşmanız yeterli olacak. Güzel anılar biriktireceğiniz programlarınızda davul zurnayla eğlencenin yeri ayrı olacak. Ekibimizin yöresel müzikleriyle çocuklarınız ve aile dostlarınızla birlikte gönlünüzce eğlenirken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacak o günü her zaman mutlulukla hatırlayacaksınız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna

Güzel olan eğlencelerimizden bir tanesi de vazgeçilmezimiz olan asker uğurlamaları. Yakınlarımızı vatani görevlerini yapmaya gönderirken morallerinin yüksek olması için program yapmak, eğlenmek gerekir. İşte tam bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Davul – zurna ekibimizle yolcunuzu güler yüzlü, mutlu bir şekilde uğurlayacaksınız. Mehmetçik uğurlamanızın özel olmasını istiyorsanız telefonla iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz her mekana istediğiniz zamanda geliyor ve yöresel kostümleriyle en güzel uğurlamayı sizlere sunuyor.

Forum & Yorumlarınız :

Aleyna Kılıçören
berbat bir nişandan sonra şöyle gönlüme göre düğün yapacağım. tabiki böyle düğün davullu zurnalı olmalı hatta üç gün üç gece bile olmalı. kına gecesi, nikah sonrası eğlence ve ertesi gün düğün. cuma cumartesi pazar düğün yapacağım. üç gün boyunca sizden ekip istiyorum ama istediğim ekip her yöreden çalmalı. benim çevrem geniştir karadenizlisi de var güneydoğulusu da var benim bu isteklerimi yerine getirecek ekip varmı sonradan pişman olmayayım. eğer öyle ekibiniz yoksa baştan söyleyin en mutlu günümü aksiliklerle geçirmek istemiyorum.
İstanbul Davul Zurna
Aleyna hanım, ekibimiz işinde deneyimlidir, her yöreyi çalarlar, bize güvenebilirsiniz, iletişime geçmenizi bekliyoruz.
Hatice Saymazlar
Merhaba bizim düğünümüz bu ay sonu olacaktı ama ertelendi önümüzdeki ay yapacak gibiyiz. nisan ayında daha düğün mevsimi başlamadığı için rezervasyon yaptırma gereği duymamıştım ama şimdi mayıs sonu haziran başı gibi olacak şimdiden ekip ayarlamayı amaçlıyorum. ekipleriniz doldu mu acaba pandemide artık bitince düğünler üst üste olacak kesin tarih daha belli değil, ne zaman sizleri arayayım. fiyatta da yardımcı olabilir misiniz, kolay gelsin, iyi günler
İstanbul Davul Zurna
Hatice hanım, düğün tarihiniz netleşince bizimle iletişime geçebilirsiniz, iyi günler
derdo kazım
istedim vermediler sen rapçisin dediler, kacıaracam ağbi kızıı. hem de davullu zurnalı.
İstanbul Davul Zurna
Seviyorsanız bir gidip konuşun bence. Biz de yardımcı olmak isteriz tabi, arayın görüşelim, iyi günler.
reyhan atmaca
gelin çıkarma için 2 saatlik ücretiniz ne kadar. diyarbekir yöresinden ekibiniz var mı.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba, iletişim numaralarımızdan bize ulaşırsanız ekibimizdeki arkadaşlar sizinle ilgilenecektir. İyi günler.
gundi erkan
burası bağcılar, arabesk rep.. biz albüm yapacaz, davul zurna çalan yok, 1 haftalık amatör çekimler için ekip lazım, meşhur edecez sizi :))
İstanbul Davul Zurna
Merhaba, maalesef böyle bir hizmetimiz olmadığını üzülerek belirtmek isteriz. İyi günler.

3 + 10 =