Yeşilyurt Mahallesi Davul Zurna Ekibi Kiralama

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde Asker uğurlama, Sünnet düğünü, Nişan düğünü, Kına gecesi, Gelin çıkarma, Düğün ve tüm organizasyonlarınızda Davul, Zurna ve Orkestra hizmeti vermekteyiz.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405


Yeşilyurt Mahallesi Davul Zurna Ekibimiz ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetini sunar. Yılların vermiş olduğu deneyimle bilinen bir isim haline gelmiş konumdayız. İşimizi Yeşilyurt Mahallesi her köşesinde büyük bir titizlik içinde yapıyoruz.

Davul Zurna Ekibi Kiralama

Zamanın sıradan müziklerinden sıkılıp örfümüze göre adetlerimizdeki gibi geleneksel eğlencemiz davul zurnayla düğün yapmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Değer verdiğiniz yakınlarınız, arkadaşlarınızla beraber istediğiniz gibi düğün yapmak artık çok basit. Davul – zurna ve folklor ekiplerimiz, düğün organizasyonlarınızın her aşamasında ve diğer özel günlerinizde yöresel kıyafetleri ve güler yüzleriyle sizleri yalnız bırakmıyor. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız özel günlerinizin özel ve güzel geçmesi zor değil. Davul zurna enstürmanlarımızla nostaljik hava içerisinde düğün yapmanız için iletişime geçmeniz yeterli.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Davul Zurna Ekibi Uygun Fiyatlar

Davul zurna ekibi kiralama işi kolay diyorsanız ama fiyatını düşündüğünüzde bütçenizi aşacağından korkmanıza gerek yok. Aradığınız davul zurnacı burada. Uygun fiyatlarla ekibimiz her organizasyonda sizleri yalnız bırakmıyor. Fiyatlarımızın uygun olması hizmet kalitemizin düşük olduğunu göstermez. Herkesin programlarında istediği gibi davul zurnayla eğlenmesi için fiyatlarımızı her bütçeye uygun olarak ayarladık. Ekibimizle çalıştığınıza memnun kalacaksınız, İletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi

Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor.

Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, özel günlerinizin hepsinde mutluluğunuza, eğlencenize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibi. Sünnet eğlendirmeleri ve diğer özel günlerinizde organizasyonunuzun en güzel şekilde olmasını istiyorsanız ekibimize ulaşmanız yeterli olacak. Güzel anılar biriktireceğiniz programlarınızda davul zurnayla eğlencenin yeri ayrı olacak. Ekibimizin yöresel müzikleriyle çocuklarınız ve aile dostlarınızla birlikte gönlünüzce eğlenirken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacak o günü her zaman mutlulukla hatırlayacaksınız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna

Güzel olan eğlencelerimizden bir tanesi de vazgeçilmezimiz olan asker uğurlamaları. Yakınlarımızı vatani görevlerini yapmaya gönderirken morallerinin yüksek olması için program yapmak, eğlenmek gerekir. İşte tam bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Davul – zurna ekibimizle yolcunuzu güler yüzlü, mutlu bir şekilde uğurlayacaksınız. Mehmetçik uğurlamanızın özel olmasını istiyorsanız telefonla iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz her mekana istediğiniz zamanda geliyor ve yöresel kostümleriyle en güzel uğurlamayı sizlere sunuyor.

 • Başak Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Demet Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Ekin Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Eski Havaalanı Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Fener Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Güçlü Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Havaalanı Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Kuşkonmaz Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Orkide Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Pelin Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Pıtrak Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Sahil Yolu Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Sipahioğlu Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Süsen Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Ürgüplü Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Ürgüplü Çıkmazı Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Yeşilyurt İstasyon Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama

Forum & Yorumlarınız :

Fatma Kılbacak
Bugün bir haber aldık ki yeğenimizin hafta sonu nişanı olacakmış. Ne kadar mutlu olduk, anlatamayız. Kız istemeye gitmiştik ama ailesi biraz düşüneceğiz demişlerdi. Kısa sürede haber geldi nişan yapmaya bir engelimiz yok. Kız alıyoruz davulla zurnayla eğlenmeyeceğiz de ne zaman eğleneceğiz. Yani demek istediğim nişan için sizden ekip kiralayacağız.
İstanbul Davul Zurna
Fatma hanım, ekibimizle nişan merasiminiz düşündüğünüzden daha güzel geçecek. Detaylı bilgi için iletişime geçmenizi bekliyoruz.

3 + 2 =