Bakırköy Davul Zurna Ekibi Kiralama

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde Asker uğurlama, Sünnet düğünü, Nişan düğünü, Kına gecesi, Gelin çıkarma, Düğün ve tüm organizasyonlarınızda Davul, Zurna ve Orkestra hizmeti vermekteyiz.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405


Bakırköy Davul Zurna Ekibimiz ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetini sunar. Yılların vermiş olduğu deneyimle bilinen bir isim haline gelmiş konumdayız. İşimizi Bakırköy her köşesinde büyük bir titizlik içinde yapıyoruz.

Davul Zurna Ekibi Kiralama

Zamanın sıradan müziklerinden sıkılıp örfümüze göre adetlerimizdeki gibi geleneksel eğlencemiz davul zurnayla düğün yapmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Değer verdiğiniz yakınlarınız, arkadaşlarınızla beraber istediğiniz gibi düğün yapmak artık çok basit. Davul – zurna ve folklor ekiplerimiz, düğün organizasyonlarınızın her aşamasında ve diğer özel günlerinizde yöresel kıyafetleri ve güler yüzleriyle sizleri yalnız bırakmıyor. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız özel günlerinizin özel ve güzel geçmesi zor değil. Davul zurna enstürmanlarımızla nostaljik hava içerisinde düğün yapmanız için iletişime geçmeniz yeterli.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Davul Zurna Ekibi Uygun Fiyatlar

Davul zurna ekibi kiralama işi kolay diyorsanız ama fiyatını düşündüğünüzde bütçenizi aşacağından korkmanıza gerek yok. Aradığınız davul zurnacı burada. Uygun fiyatlarla ekibimiz her organizasyonda sizleri yalnız bırakmıyor. Fiyatlarımızın uygun olması hizmet kalitemizin düşük olduğunu göstermez. Herkesin programlarında istediği gibi davul zurnayla eğlenmesi için fiyatlarımızı her bütçeye uygun olarak ayarladık. Ekibimizle çalıştığınıza memnun kalacaksınız, İletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi

Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor.

Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, özel günlerinizin hepsinde mutluluğunuza, eğlencenize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibi. Sünnet eğlendirmeleri ve diğer özel günlerinizde organizasyonunuzun en güzel şekilde olmasını istiyorsanız ekibimize ulaşmanız yeterli olacak. Güzel anılar biriktireceğiniz programlarınızda davul zurnayla eğlencenin yeri ayrı olacak. Ekibimizin yöresel müzikleriyle çocuklarınız ve aile dostlarınızla birlikte gönlünüzce eğlenirken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacak o günü her zaman mutlulukla hatırlayacaksınız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna

Güzel olan eğlencelerimizden bir tanesi de vazgeçilmezimiz olan asker uğurlamaları. Yakınlarımızı vatani görevlerini yapmaya gönderirken morallerinin yüksek olması için program yapmak, eğlenmek gerekir. İşte tam bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Davul – zurna ekibimizle yolcunuzu güler yüzlü, mutlu bir şekilde uğurlayacaksınız. Mehmetçik uğurlamanızın özel olmasını istiyorsanız telefonla iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz her mekana istediğiniz zamanda geliyor ve yöresel kostümleriyle en güzel uğurlamayı sizlere sunuyor.

Forum & Yorumlarınız :

Nefise
yorumlara baktımda herkes çok matrak. ben de yorum yapayım dedim. aslında sünnet düğünü yapacağız ama daha netleştirmedik. belirli olunca tekrar yazarım hatta ararım. böyle yorum yapmakta güzelmiş. ikiz çocuklarımın düğününde onları mutlu edecek kişiler olsun isterim. ama işte önce bir düğün yapacak mıyız yapacaksakta nerede olacak bunları belirlememiz lazım. bakalım benim mesajıma nasıl cevap verecekseniz merakla bekliyorum.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Nefise hanım, sizlerle çalışmak bizim için onurdur en yakın zamanda ekibimizle çalışmanız dileğiyle.
BMJ
İyi günler, kışın avantajını kullanıp uygun fiyatla düğünümde full davul zurna ekibi istiyorum. rahat 3 saat kalırlar. ocak ayındayız tabiki kapalı mekanda olacak. salonla görüştük siz dışarıdan davul zurna ekibi getirebilir misiniz dediler. artık top sizde. bana şöyle düğünüme yakışır bir ekip gönderin. çoluk çocuk göndermeyin. daha yeni çalışmaya başlayanları da göndermeyin ama yaşlı da istemem bu arada. kafa dengi güler yüzlü işini severek yapan kişiler olsun lütfen. ekibinizdeki her kişiye güvenir misiniz garanti verir misiniz
İstanbul Davul Zurna
Merhaba ekibimiz deneyimli ve profesyonel çalışırlar, endişe etmenize gerek yok. Bizimle çalışacağınıza çok memnun olacaksınız sizi temin ederiz.
salih civelek
hadi gelin köyümüze geri dönelimi fadimenin düğününde halay çekelim :)) Merhaba, ben sırf bunu yazmak için yorum yaptım, iyi çalışmalar.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba, bu güzel nükte için teşekkür ederiz, hayhay istediğiniz yere geliriz, arayın yeter. İyi günler, esen kalın.
mr pilot
merhaba, halkalıda oturuyorum, hafta sonu ekipten arkadaşlarla eğlenelim istedik, davul zurna ekibiniz var mıdır? İyi günler.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba, iletişim numaralarımızdan bize ulaşırsanız ekibimizdeki arkadaşlar sizinle ilgilenecektir. İyi günler.
nazmi demir
Merhaba, Bakırköy ataköy 5. kısımda oturuyoruz, 6 ağustosda bir düğünümüz olacak ve davul zurna ekibine ihtiyacımız var, 2-3 saatlik bir organizasyon olacak, fiyat konusunda bilgi alabilirmiyiz. Karadeniz yöresinden havalar çalınmasını istiyoruz, bu yöreden çalabilecek arkadşlar var mı.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba, fiyat konusunda bilgi için telefon numaralarımızdan ulaşabilirseniz detaylı bilgi aktarabiliriz, istediğiniz yöreden çalabilecek ekiplerimiz mevcut. İyi günler.

9 + 1 =