Kemankeş Karamustafapaşa Mahallesi Davul Zurna Ekibi Kiralama

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde Asker uğurlama, Sünnet düğünü, Nişan düğünü, Kına gecesi, Gelin çıkarma, Düğün ve tüm organizasyonlarınızda Davul, Zurna ve Orkestra hizmeti vermekteyiz.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405


Kemankeş Karamustafapaşa Mahallesi Davul Zurna Ekibimiz ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetini sunar. Yılların vermiş olduğu deneyimle bilinen bir isim haline gelmiş konumdayız. İşimizi Kemankeş Karamustafapaşa Mahallesi her köşesinde büyük bir titizlik içinde yapıyoruz.

Davul Zurna Ekibi Kiralama

Zamanın sıradan müziklerinden sıkılıp örfümüze göre adetlerimizdeki gibi geleneksel eğlencemiz davul zurnayla düğün yapmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Değer verdiğiniz yakınlarınız, arkadaşlarınızla beraber istediğiniz gibi düğün yapmak artık çok basit. Davul – zurna ve folklor ekiplerimiz, düğün organizasyonlarınızın her aşamasında ve diğer özel günlerinizde yöresel kıyafetleri ve güler yüzleriyle sizleri yalnız bırakmıyor. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız özel günlerinizin özel ve güzel geçmesi zor değil. Davul zurna enstürmanlarımızla nostaljik hava içerisinde düğün yapmanız için iletişime geçmeniz yeterli.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Davul Zurna Ekibi Uygun Fiyatlar

Davul zurna ekibi kiralama işi kolay diyorsanız ama fiyatını düşündüğünüzde bütçenizi aşacağından korkmanıza gerek yok. Aradığınız davul zurnacı burada. Uygun fiyatlarla ekibimiz her organizasyonda sizleri yalnız bırakmıyor. Fiyatlarımızın uygun olması hizmet kalitemizin düşük olduğunu göstermez. Herkesin programlarında istediği gibi davul zurnayla eğlenmesi için fiyatlarımızı her bütçeye uygun olarak ayarladık. Ekibimizle çalıştığınıza memnun kalacaksınız, İletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi

Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor.

Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, özel günlerinizin hepsinde mutluluğunuza, eğlencenize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibi. Sünnet eğlendirmeleri ve diğer özel günlerinizde organizasyonunuzun en güzel şekilde olmasını istiyorsanız ekibimize ulaşmanız yeterli olacak. Güzel anılar biriktireceğiniz programlarınızda davul zurnayla eğlencenin yeri ayrı olacak. Ekibimizin yöresel müzikleriyle çocuklarınız ve aile dostlarınızla birlikte gönlünüzce eğlenirken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacak o günü her zaman mutlulukla hatırlayacaksınız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna

Güzel olan eğlencelerimizden bir tanesi de vazgeçilmezimiz olan asker uğurlamaları. Yakınlarımızı vatani görevlerini yapmaya gönderirken morallerinin yüksek olması için program yapmak, eğlenmek gerekir. İşte tam bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Davul – zurna ekibimizle yolcunuzu güler yüzlü, mutlu bir şekilde uğurlayacaksınız. Mehmetçik uğurlamanızın özel olmasını istiyorsanız telefonla iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz her mekana istediğiniz zamanda geliyor ve yöresel kostümleriyle en güzel uğurlamayı sizlere sunuyor.

 • Akçe Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Ali Paşa Değirmeni Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Baş Cerrah Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Denizciler Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Galata Şarap İskelesi Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Hoca Tahsin Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Karaali Kaptan Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Karanlık Fırın Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Karantina Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Kemankeş Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Kölemen Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Maliye Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Mumhane Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Murakıp Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Necati Bey Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Odun Meydanı Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Rıhtım Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Yuva Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama

Forum & Yorumlarınız :

Jale Ardınç
İyi günler buraya yeni taşındık, akrabalarımızın çoğu burada. Gelmişken bir toplanalım, eğlenelim dedik. Davul zurnasız eğlence de eksik kalır. Onun için sizden en iyi ekip istiyoruz. Akrabalarımızla hiç eğlenemediğimiz kadar eğlenelim bu toplanmada. Haftaya Galata Şarap İskelesi sokakta bize gelecekler, günü de cumartesi, saat 20.00 gibi gelebilirler.
İstanbul Davul Zurna
İyi günler Jale hanım, sitemizde bulunan irtibat numarasından iletişime geçtiğinizde zamanında ekibimiz Galata Şarap İskelesi sokakta olacak.

2 + 8 =