Beyoğlu Davul Zurna Ekibi Kiralama

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde Asker uğurlama, Sünnet düğünü, Nişan düğünü, Kına gecesi, Gelin çıkarma, Düğün ve tüm organizasyonlarınızda Davul, Zurna ve Orkestra hizmeti vermekteyiz.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405


Beyoğlu Davul Zurna Ekibimiz ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetini sunar. Yılların vermiş olduğu deneyimle bilinen bir isim haline gelmiş konumdayız. İşimizi Beyoğlu her köşesinde büyük bir titizlik içinde yapıyoruz.

Davul Zurna Ekibi Kiralama

Zamanın sıradan müziklerinden sıkılıp örfümüze göre adetlerimizdeki gibi geleneksel eğlencemiz davul zurnayla düğün yapmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Değer verdiğiniz yakınlarınız, arkadaşlarınızla beraber istediğiniz gibi düğün yapmak artık çok basit. Davul – zurna ve folklor ekiplerimiz, düğün organizasyonlarınızın her aşamasında ve diğer özel günlerinizde yöresel kıyafetleri ve güler yüzleriyle sizleri yalnız bırakmıyor. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız özel günlerinizin özel ve güzel geçmesi zor değil. Davul zurna enstürmanlarımızla nostaljik hava içerisinde düğün yapmanız için iletişime geçmeniz yeterli.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Davul Zurna Ekibi Uygun Fiyatlar

Davul zurna ekibi kiralama işi kolay diyorsanız ama fiyatını düşündüğünüzde bütçenizi aşacağından korkmanıza gerek yok. Aradığınız davul zurnacı burada. Uygun fiyatlarla ekibimiz her organizasyonda sizleri yalnız bırakmıyor. Fiyatlarımızın uygun olması hizmet kalitemizin düşük olduğunu göstermez. Herkesin programlarında istediği gibi davul zurnayla eğlenmesi için fiyatlarımızı her bütçeye uygun olarak ayarladık. Ekibimizle çalıştığınıza memnun kalacaksınız, İletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi

Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor.

Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, özel günlerinizin hepsinde mutluluğunuza, eğlencenize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibi. Sünnet eğlendirmeleri ve diğer özel günlerinizde organizasyonunuzun en güzel şekilde olmasını istiyorsanız ekibimize ulaşmanız yeterli olacak. Güzel anılar biriktireceğiniz programlarınızda davul zurnayla eğlencenin yeri ayrı olacak. Ekibimizin yöresel müzikleriyle çocuklarınız ve aile dostlarınızla birlikte gönlünüzce eğlenirken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacak o günü her zaman mutlulukla hatırlayacaksınız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna

Güzel olan eğlencelerimizden bir tanesi de vazgeçilmezimiz olan asker uğurlamaları. Yakınlarımızı vatani görevlerini yapmaya gönderirken morallerinin yüksek olması için program yapmak, eğlenmek gerekir. İşte tam bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Davul – zurna ekibimizle yolcunuzu güler yüzlü, mutlu bir şekilde uğurlayacaksınız. Mehmetçik uğurlamanızın özel olmasını istiyorsanız telefonla iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz her mekana istediğiniz zamanda geliyor ve yöresel kostümleriyle en güzel uğurlamayı sizlere sunuyor.

Forum & Yorumlarınız :

Yasin Arşın
asker ocağına gidiyorum, bende artık askerim. orada yani askerliğimi çok çok iyi yapmak için kaç aydır hazırlandım. arkadaşlarıma, kuzenlerime kutlama istemiyorum dedim ama günler yaklaştıkça fikrim değişti. şimdi onlarada birşey diyemiyorum çünkü kaç kez dedilerse hep reddetmiştim. gereksiz görmüştüm bu şekilde kutlama yapılmasını. fikrimi ne değiştirdi bilmiyorum ama gitmeden bir gün önce eğlence yapmak istediğimden artık eminim. en böyle işi güzel yapan davul zurnacı gönderseniz ne güzel olur.
İstanbul Davul Zurna
Yasin bey askere gitmeden önce unutulmayacak bir asker eğlencesine hazır olun.
Hamit Kırağaç
İyi günler bende küçük bir kutlama için organizasyon arıyorum. siteye baktım her mahalleye gidiyorsunuz. benim bulunduğum yerede gelirsiniz. kutlamada annemle babamın 40.yıldönümleri. onlar bize çok emek verdi hayatımızdaki yerleri apayrı bizde şimdi kardeşler olarak onlara unutulmaz bir kırk yıl hediyesi armağan etmek istiyoruz. annemle babam kalabalıktan çok hoşlanmadıkları için çok yakınlarımızla kutlama yapacağız. babam halay çekmeyi zeybek oynamayı çok sever. babamın kurtlarını dökeceği ekip bize ayarlamanızı istiyorum, size güvenmek istiyorum.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Hamit bey, güvenilir yerdesiniz ekibimiz işinde çok iyidir, unutulmaz bir kutlama olacağına söz veriyoruz.
Emel Y.
Merhaba, hafta sonu bir nişan organizasyonumuz olacak, bahçede olucak, öncesinde kız çıkarma olacak oradan bahçeye geçicez tüm bu kısımlar için en az 4 saat süreyle bir davul zurna ekibi istiyoruz, fiyatlarınız nedir.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba, iletişim numaralarımızdan bize ulaşırsanız yardımcı olabiliriz, iyi günler.
aliye cebesoy
Asker uğurlamamız var, oğlumu asker ocağına gönderiyorum, yüreğim kan ağlıyor ama onlar genç gitmeden coşsun eğlensinler, davullu zurnalı kına yakıp göndericem oğluşumu. fiyatta yardımcı olurmusunuz
İstanbul Davul Zurna
Merhaba, iletişim numaralarımızdan bize ulaşırsanız yardımcı olabiliriz, iyi günler.
Hasibe K.
Beyoğlunda gezersin gözlerini süzersinnnn ahhhhhh. Var mı bunu çalacak arkadaş, gelsin oynamayan ne olsun. ayyyy tüm kurtlarımı dökücem ayol içim kıpır kıpır
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Hasibe Hanım, biz çalalım siz oynayın efendim. İstediğiniz havadan çalarız, siz yeter ki neşenizi kaybetmeyin, iyi günler.

5 + 5 =