Büyükçekmece Davul Zurna Ekibi Kiralama

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde Asker uğurlama, Sünnet düğünü, Nişan düğünü, Kına gecesi, Gelin çıkarma, Düğün ve tüm organizasyonlarınızda Davul, Zurna ve Orkestra hizmeti vermekteyiz.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405


Büyükçekmece Davul Zurna Ekibimiz ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetini sunar. Yılların vermiş olduğu deneyimle bilinen bir isim haline gelmiş konumdayız. İşimizi Büyükçekmece her köşesinde büyük bir titizlik içinde yapıyoruz.

Davul Zurna Ekibi Kiralama

Zamanın sıradan müziklerinden sıkılıp örfümüze göre adetlerimizdeki gibi geleneksel eğlencemiz davul zurnayla düğün yapmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Değer verdiğiniz yakınlarınız, arkadaşlarınızla beraber istediğiniz gibi düğün yapmak artık çok basit. Davul – zurna ve folklor ekiplerimiz, düğün organizasyonlarınızın her aşamasında ve diğer özel günlerinizde yöresel kıyafetleri ve güler yüzleriyle sizleri yalnız bırakmıyor. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız özel günlerinizin özel ve güzel geçmesi zor değil. Davul zurna enstürmanlarımızla nostaljik hava içerisinde düğün yapmanız için iletişime geçmeniz yeterli.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Davul Zurna Ekibi Uygun Fiyatlar

Davul zurna ekibi kiralama işi kolay diyorsanız ama fiyatını düşündüğünüzde bütçenizi aşacağından korkmanıza gerek yok. Aradığınız davul zurnacı burada. Uygun fiyatlarla ekibimiz her organizasyonda sizleri yalnız bırakmıyor. Fiyatlarımızın uygun olması hizmet kalitemizin düşük olduğunu göstermez. Herkesin programlarında istediği gibi davul zurnayla eğlenmesi için fiyatlarımızı her bütçeye uygun olarak ayarladık. Ekibimizle çalıştığınıza memnun kalacaksınız, İletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi

Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor.

Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, özel günlerinizin hepsinde mutluluğunuza, eğlencenize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibi. Sünnet eğlendirmeleri ve diğer özel günlerinizde organizasyonunuzun en güzel şekilde olmasını istiyorsanız ekibimize ulaşmanız yeterli olacak. Güzel anılar biriktireceğiniz programlarınızda davul zurnayla eğlencenin yeri ayrı olacak. Ekibimizin yöresel müzikleriyle çocuklarınız ve aile dostlarınızla birlikte gönlünüzce eğlenirken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacak o günü her zaman mutlulukla hatırlayacaksınız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna

Güzel olan eğlencelerimizden bir tanesi de vazgeçilmezimiz olan asker uğurlamaları. Yakınlarımızı vatani görevlerini yapmaya gönderirken morallerinin yüksek olması için program yapmak, eğlenmek gerekir. İşte tam bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Davul – zurna ekibimizle yolcunuzu güler yüzlü, mutlu bir şekilde uğurlayacaksınız. Mehmetçik uğurlamanızın özel olmasını istiyorsanız telefonla iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz her mekana istediğiniz zamanda geliyor ve yöresel kostümleriyle en güzel uğurlamayı sizlere sunuyor.

Forum & Yorumlarınız :

Kasım Ferah
Arkadaşla iddiaya girdik ve kaybettim. kaybeden şimdiye kadar düşünülmemiş doğum günü organize edecekti. ikimizde bu ay doğduğumuz için böyle bir iddiaya girmiştik. o kadar kendimden emindim ki kazanacağım diye atıp tutmuştum şimdi hepsi elimde patladı. arkadaşım cafe kapatıp arkadaşları çağıracağımı düşünüyor ama ben ters köşe yapacağım. hiç tahmin etmez davulu zurnayı. hadi bakalım görsün sürpriz öyle mi olur böyle mi. ben iç anadolu yörelerine uygun müzikler istiyorum böyle ekibiniz var mı ama bazı arkadaşlar trakya da isteyebilir hiç belli olmaz onlara
İstanbul Davul Zurna
Kasım bey doğru adrestesiniz arkadaşlarımız istediğiniz her yörenin müziğini çalarlar
Tuğrul Tuğkent
Oyun oynamayı çok seviyoruz, roman değiliz ama içimizde hep bir roman havası var. kuzenim evleniyor onun düğününde oynamayacağımda kimin düğününde oynayacağım. biz egeliyiz ege yöresine uygun müzikler isteriz. herkes bu davulcu zurnacı işini bana bıraktı kimseye rezil olmak istemiyorum. en iyi kişileri bana gönderin. bende herkese havamı attım ben yaptığım işi düzgün yaparım oldu bittiye getirmem dedim ama bu sıralar işlerim öyle bir yoğunlaştı ki hiç vaktim yok hemen halletmem lazım. bir kaç yere daha mesaj attım hanginiz önce dönerse ona havale edeceğim, hadi bakalım kısmet kimle çalışmaya
İstanbul Davul Zurna
Tuğrul bey mesajınızı gördüğümüz gibi cevap yazdık. bize güvenebilirsiniz arkadaşlarımız işlerinde en iyisiler
Caner Ören
Merhaba. Asker uğurlamasında kalabalık bir grubuz. İki zurna ve bir davul istiyoruz. Evimizin önünde eğlencenin bir kısmı olacak bir kısmı da terminalde. Gerekli izinleri aldık. Müzikler için de liste vermemize gerek var mı
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Caner bey. İzinleri aldıysanız mekan için bizi aramanız yeterli. Liste isterseniz telefonda belirtirsiniz.
Enes Haktan
Merhaba. Düğünümüzde davul zurna ekibinizi kiralamak istiyorum. Fiyatlarınız uygunmuş. Yer bilgilerini mesaj atarım.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Enes bey. Fiyatlarımız piyasadakilerin en uygunudur. Telefonla görüşürsek daha iyi olur.
Faruk Çorlu
Merhaba. Açılışımda bir davul ve bir zurna istiyorum. İki saat kalacaklar
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Faruk bey. Detaylı bilgi için telefonunuzu bekliyoruz.

9 + 2 =