Kestanelik Köyü Davul Zurna Ekibi Kiralama

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde Asker uğurlama, Sünnet düğünü, Nişan düğünü, Kına gecesi, Gelin çıkarma, Düğün ve tüm organizasyonlarınızda Davul, Zurna ve Orkestra hizmeti vermekteyiz.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405


Kestanelik Köyü Davul Zurna Ekibimiz ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetini sunar. Yılların vermiş olduğu deneyimle bilinen bir isim haline gelmiş konumdayız. İşimizi Kestanelik Köyü her köşesinde büyük bir titizlik içinde yapıyoruz.

Davul Zurna Ekibi Kiralama

Zamanın sıradan müziklerinden sıkılıp örfümüze göre adetlerimizdeki gibi geleneksel eğlencemiz davul zurnayla düğün yapmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Değer verdiğiniz yakınlarınız, arkadaşlarınızla beraber istediğiniz gibi düğün yapmak artık çok basit. Davul – zurna ve folklor ekiplerimiz, düğün organizasyonlarınızın her aşamasında ve diğer özel günlerinizde yöresel kıyafetleri ve güler yüzleriyle sizleri yalnız bırakmıyor. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız özel günlerinizin özel ve güzel geçmesi zor değil. Davul zurna enstürmanlarımızla nostaljik hava içerisinde düğün yapmanız için iletişime geçmeniz yeterli.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Davul Zurna Ekibi Uygun Fiyatlar

Davul zurna ekibi kiralama işi kolay diyorsanız ama fiyatını düşündüğünüzde bütçenizi aşacağından korkmanıza gerek yok. Aradığınız davul zurnacı burada. Uygun fiyatlarla ekibimiz her organizasyonda sizleri yalnız bırakmıyor. Fiyatlarımızın uygun olması hizmet kalitemizin düşük olduğunu göstermez. Herkesin programlarında istediği gibi davul zurnayla eğlenmesi için fiyatlarımızı her bütçeye uygun olarak ayarladık. Ekibimizle çalıştığınıza memnun kalacaksınız, İletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi

Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor.

Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, özel günlerinizin hepsinde mutluluğunuza, eğlencenize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibi. Sünnet eğlendirmeleri ve diğer özel günlerinizde organizasyonunuzun en güzel şekilde olmasını istiyorsanız ekibimize ulaşmanız yeterli olacak. Güzel anılar biriktireceğiniz programlarınızda davul zurnayla eğlencenin yeri ayrı olacak. Ekibimizin yöresel müzikleriyle çocuklarınız ve aile dostlarınızla birlikte gönlünüzce eğlenirken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacak o günü her zaman mutlulukla hatırlayacaksınız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna

Güzel olan eğlencelerimizden bir tanesi de vazgeçilmezimiz olan asker uğurlamaları. Yakınlarımızı vatani görevlerini yapmaya gönderirken morallerinin yüksek olması için program yapmak, eğlenmek gerekir. İşte tam bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Davul – zurna ekibimizle yolcunuzu güler yüzlü, mutlu bir şekilde uğurlayacaksınız. Mehmetçik uğurlamanızın özel olmasını istiyorsanız telefonla iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz her mekana istediğiniz zamanda geliyor ve yöresel kostümleriyle en güzel uğurlamayı sizlere sunuyor.

 • Ara Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Atatürk Meydanı Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Bağlar Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Bağlar Tepesi Küme Evleri Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Bayındır Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Camii Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Çamlık Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Dispanser Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Dülger Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Halkalı Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • İstanbul Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Kanal Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Karacaköy Caddesi Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Kültür Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Kuşlar Vadisi Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Meşetopu Küme Evleri Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Okul Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Sularbaşı Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama
 • Yeni Sokak Davul Zurna Ekibi Kiralama

Forum & Yorumlarınız :

Nermin Başmak
Davul zurnayla çeyizimizi çıkaracağız ama önceden konuştuğumuz ekipte bir sorun çıktı o yüzden onlarla çalışmak istemiyoruz. Sizde de sorun çıkmaz umarım. Çeyiz çıkarma cuma günü saat 14.00'de Halkalı caddesinde olacak. Yarım saat durmaları gerekiyor, fazla durmalarına gerek yok ama tam yarım saat olsun ve tam 14.00'de zamanında hazır olsunlar.
İstanbul Davul Zurna
Nermin hanım, ekibimiz profesyonel çalışır bir sorun çıkmaz emin olabilirsiniz. Açık adres için telefonla iletişime geçmeniz gerekiyor.

6 + 3 =