Çatalca Davul Zurna Ekibi Kiralama

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde Asker uğurlama, Sünnet düğünü, Nişan düğünü, Kına gecesi, Gelin çıkarma, Düğün ve tüm organizasyonlarınızda Davul, Zurna ve Orkestra hizmeti vermekteyiz.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405


Çatalca Davul Zurna Ekibimiz ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetini sunar. Yılların vermiş olduğu deneyimle bilinen bir isim haline gelmiş konumdayız. İşimizi Çatalca her köşesinde büyük bir titizlik içinde yapıyoruz.

Davul Zurna Ekibi Kiralama

Zamanın sıradan müziklerinden sıkılıp örfümüze göre adetlerimizdeki gibi geleneksel eğlencemiz davul zurnayla düğün yapmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Değer verdiğiniz yakınlarınız, arkadaşlarınızla beraber istediğiniz gibi düğün yapmak artık çok basit. Davul – zurna ve folklor ekiplerimiz, düğün organizasyonlarınızın her aşamasında ve diğer özel günlerinizde yöresel kıyafetleri ve güler yüzleriyle sizleri yalnız bırakmıyor. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız özel günlerinizin özel ve güzel geçmesi zor değil. Davul zurna enstürmanlarımızla nostaljik hava içerisinde düğün yapmanız için iletişime geçmeniz yeterli.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Davul Zurna Ekibi Uygun Fiyatlar

Davul zurna ekibi kiralama işi kolay diyorsanız ama fiyatını düşündüğünüzde bütçenizi aşacağından korkmanıza gerek yok. Aradığınız davul zurnacı burada. Uygun fiyatlarla ekibimiz her organizasyonda sizleri yalnız bırakmıyor. Fiyatlarımızın uygun olması hizmet kalitemizin düşük olduğunu göstermez. Herkesin programlarında istediği gibi davul zurnayla eğlenmesi için fiyatlarımızı her bütçeye uygun olarak ayarladık. Ekibimizle çalıştığınıza memnun kalacaksınız, İletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi

Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor.

Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, özel günlerinizin hepsinde mutluluğunuza, eğlencenize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibi. Sünnet eğlendirmeleri ve diğer özel günlerinizde organizasyonunuzun en güzel şekilde olmasını istiyorsanız ekibimize ulaşmanız yeterli olacak. Güzel anılar biriktireceğiniz programlarınızda davul zurnayla eğlencenin yeri ayrı olacak. Ekibimizin yöresel müzikleriyle çocuklarınız ve aile dostlarınızla birlikte gönlünüzce eğlenirken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacak o günü her zaman mutlulukla hatırlayacaksınız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna

Güzel olan eğlencelerimizden bir tanesi de vazgeçilmezimiz olan asker uğurlamaları. Yakınlarımızı vatani görevlerini yapmaya gönderirken morallerinin yüksek olması için program yapmak, eğlenmek gerekir. İşte tam bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Davul – zurna ekibimizle yolcunuzu güler yüzlü, mutlu bir şekilde uğurlayacaksınız. Mehmetçik uğurlamanızın özel olmasını istiyorsanız telefonla iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz her mekana istediğiniz zamanda geliyor ve yöresel kostümleriyle en güzel uğurlamayı sizlere sunuyor.

Forum & Yorumlarınız :

Yeliz Günaltay
İnce iş yapmayı severim, düğüne daha iki ay olmasına rağmen herşeyi ince ince düşündüm. ve tabiki fiiliyata geçtim. sırada davul zurna ayarlama var. sizin siteyle işe koyuldum. sizden sonra birkaç siteye daha bakıp iletişime geçeceğim. bakalım işinizi titiz yapıyor musunuz, disiplini severim çalıştığım kişilerinde aynı şekilde disiplinli olmasını isterim. zamanında düğün yerinde olabilecek misiniz ve istediğimiz oyun havalarını çalar mısınız her zaman bu işi yapan kişileri tercih ederim. arada davul zurna işi yapanlar kendilerini belli ediyor hiç keyif alınmıyor.
İstanbul Davul Zurna
Yeliz hanım bize güvenebilirsiniz, ekibimiz her daim bu işi yapan kişilerden oluşuyor. size tam ve zamanında hizmet verebilmemiz için lütfen irtibat numaramızdan iletişime geçin.
Can Bilinmez
Bizimkiler iyice durgunlaştı onları coşturmak lazım. ne zamandır fırsat kolluyordum beklediğim zaman geldi. yeğenin nişanı olacak nişan bahane eğlenmek şahane. şöyle felekten güzel bir akşam olsun. herkes eğlensin, oynasın, hoşça vakit geçirsin. bizde eğlence denilince akla gelen ilk şeyde davul zurnadır. davul zurnasız ne düğün olur, ne kutlama ne de başka bir şey. neyse lafı çok uzattım anlayacağınız önümüzdeki cuma akşamı için sizden ekip istiyorum. memnun kalırsak yazın düğünde de sizle çalışırız sizde ona göre fiyat verin bir zahmet.
İstanbul Davul Zurna
Merhabalar, sizlere yardımcı olmak isteriz zaten fiyatlarımız uygundur ve ekibimizden çok memnun kalacaksınız, lütfen iletişime geçin iyi günler
Kadir K.
merhaba ben çatalcadan yazıyorum kısmetse bayramdan sonra evleneceğim davul zurna bizim için olmazsa olmaz biz doğuluyuz adettir davul zurna güneydoğu havaları çalabilecek arkadaşlar istiyoruz, damat halayı falan bu taraflara geliyor musunuz ayrıca fiyatlarınız nasıl çok fazla bütçem yok
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Kadir Bey, öncelikle hayırlı olsun, Allah tamamını erdirsin, tabii ki geliriz, iletişim bölümünde yazan numaralarımızdan bize ulaşırsanız seve seve yardımcı oluruz, iyi günler.
elif biçer
Merhaba, hafta sonu bir nişan organizasyonumuz olacak, bahçede olucak, öncesinde kız çıkarma olacak oradan bahçeye geçicez tüm bu kısımlar için en az 4 saat süreyle bir davul zurna ekibi istiyoruz, fiyatlarınız nedir.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba, iletişim numaralarımızdan bize ulaşırsanız yardımcı olabiliriz, iyi günler.
Sanane A.K
Çatalcada topal çoban çatal yapıp çatal satar nesi için çatalcada topla çoban çatal yapıp çatal satar? Hiç anlamamm böyle saçma sapan yorumlar yazanlara ne cevap yazıyonuz merak ettim oından yazdım tekerleme güzel ama dimi :)))) aahahahaaahahadsafbdhfbdshf
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Sanana A.K siz tekerleme söylerken biz çalalım. Biz de güzel çalarız. İyi günler.
tugay turan
Bizim mahallenin ramazan davulcusu yok yada var ben duymuyorum, en son çıkıp kendim çalacam ben eski kafalı adamım alarm malarm anlamam mahalleye davulcu tutmak istiyorum, hem mübarek ramazan hayra gireriz biraz. Sizde fiyatta yardımcı olursunuz heralde.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba, iletişim numaralarımızdan bize ulaşırsanız yardımcı olabiliriz, iyi günler.

4 + 1 =