Küçükçekmece Davul Zurna Ekibi Kiralama

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde Asker uğurlama, Sünnet düğünü, Nişan düğünü, Kına gecesi, Gelin çıkarma, Düğün ve tüm organizasyonlarınızda Davul, Zurna ve Orkestra hizmeti vermekteyiz.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405


Küçükçekmece Davul Zurna Ekibimiz ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetini sunar. Yılların vermiş olduğu deneyimle bilinen bir isim haline gelmiş konumdayız. İşimizi Küçükçekmece her köşesinde büyük bir titizlik içinde yapıyoruz.

Davul Zurna Ekibi Kiralama

Zamanın sıradan müziklerinden sıkılıp örfümüze göre adetlerimizdeki gibi geleneksel eğlencemiz davul zurnayla düğün yapmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Değer verdiğiniz yakınlarınız, arkadaşlarınızla beraber istediğiniz gibi düğün yapmak artık çok basit. Davul – zurna ve folklor ekiplerimiz, düğün organizasyonlarınızın her aşamasında ve diğer özel günlerinizde yöresel kıyafetleri ve güler yüzleriyle sizleri yalnız bırakmıyor. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız özel günlerinizin özel ve güzel geçmesi zor değil. Davul zurna enstürmanlarımızla nostaljik hava içerisinde düğün yapmanız için iletişime geçmeniz yeterli.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Davul Zurna Ekibi Uygun Fiyatlar

Davul zurna ekibi kiralama işi kolay diyorsanız ama fiyatını düşündüğünüzde bütçenizi aşacağından korkmanıza gerek yok. Aradığınız davul zurnacı burada. Uygun fiyatlarla ekibimiz her organizasyonda sizleri yalnız bırakmıyor. Fiyatlarımızın uygun olması hizmet kalitemizin düşük olduğunu göstermez. Herkesin programlarında istediği gibi davul zurnayla eğlenmesi için fiyatlarımızı her bütçeye uygun olarak ayarladık. Ekibimizle çalıştığınıza memnun kalacaksınız, İletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi

Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor.

Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, özel günlerinizin hepsinde mutluluğunuza, eğlencenize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibi. Sünnet eğlendirmeleri ve diğer özel günlerinizde organizasyonunuzun en güzel şekilde olmasını istiyorsanız ekibimize ulaşmanız yeterli olacak. Güzel anılar biriktireceğiniz programlarınızda davul zurnayla eğlencenin yeri ayrı olacak. Ekibimizin yöresel müzikleriyle çocuklarınız ve aile dostlarınızla birlikte gönlünüzce eğlenirken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacak o günü her zaman mutlulukla hatırlayacaksınız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna

Güzel olan eğlencelerimizden bir tanesi de vazgeçilmezimiz olan asker uğurlamaları. Yakınlarımızı vatani görevlerini yapmaya gönderirken morallerinin yüksek olması için program yapmak, eğlenmek gerekir. İşte tam bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Davul – zurna ekibimizle yolcunuzu güler yüzlü, mutlu bir şekilde uğurlayacaksınız. Mehmetçik uğurlamanızın özel olmasını istiyorsanız telefonla iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz her mekana istediğiniz zamanda geliyor ve yöresel kostümleriyle en güzel uğurlamayı sizlere sunuyor.

Forum & Yorumlarınız :

Güliz Şerbet
Merhaba, benim bu ikinci düğünüm olacak. Bu sefer hem gelin çıkarma hem de kına gecesinde davul zurna istiyorum. Fiyatlarınız nedir? İki ayrı organizasyon olacak sizde buna göre birşeyler yapın artık. Hem çevremede sizi öneririm. İki üç ay sonra arkadaşımın kuzenimin düğünü olacak. Ben bir nevi onlara göre deneme gibiyim. Bendeki eksik, kusur ya da güzel olan ne varsa bizde yaparız diyorlar. Lütfen düğünün davul zurna kısmı çok iyi olsun, en eğlenceli bölüm bence bu. Sizden güzel cevaplar bekliyorum, kolay gelsin.
İstanbul Davul Zurna
Güliz hanım, sizde çevrenizdekiler de ekibimizden çok memnun kalacak buna emin olabilirsiniz, unutulmaz bir düğün için lütfen iletişime geçin.
Ümit Üstün
Merhabalar açılışım olacak. 2 yıldır gece gündüz bu açılışın hayalini kurup çok çalıştım. Öyle çok büyük bir açılış olmayacak ama yinede davul zurna olsun. Yöre benim için farketmez. Bizimkilerin de çok hoşuna gidecek. Memleketten geldiler onlara hoş bir sürpriz olacak. Heyecanıma ortak olacak ekip istiyorum. Böyle bizi coştursun, yükseltsin. Her zaman güzellikle mutlulukla hatırlayacağım açılış için sizden yardım istiyorum.
İstanbul Davul Zurna
Ümit bey heyecanınıza ortak olmayı bizde çok isteriz, adres, saat ve tarih bilgileri için irtibat numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.
Hızır Bayraktar
Merhaba. Düğünümüz açık havada olacak. Geleneksel olmasını istiyoruz. Davul zurna eşliğinde oyun havası oynıycaz. Elemanlarınız kaç saat duruyor.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Hızır bey. Arkadaşlarımız istediğiniz kadar dururlar, fiyatlar ona göre değişiyor. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayın.
Aylin Savaşçı
Merhaba. Otogarda karşılama töreni yapıcaz. Davul zurna eşliğinde daha güzel olur diye düşündük. Kiralama işi nasıl oluyor, ücreti ne kadar. İlk defa böyle bir şey yapıcaz.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Aylin hanım. Kiralama işi kolay, otogarda olduğunda izin alınıyor. Telefonla bize ulaşırsanız nasıl olduğunu size anlatırız.
Mahmut Taştan
Kolay gelsin. Yeğenimin sünnet düğününde yemek sırasında bir davul ve bir zurna istiyoruz. Her yere geliyor musunuz. Merkeze çok yakın değiliz.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Mahmut bey. Arkadaşlarımız istediğiniz her yere gelir. Saat ve yer için telefonunuzu bekliyoruz.

4 + 9 =