Kağıthane Davul Zurna Ekibi Kiralama

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde Asker uğurlama, Sünnet düğünü, Nişan düğünü, Kına gecesi, Gelin çıkarma, Düğün ve tüm organizasyonlarınızda Davul, Zurna ve Orkestra hizmeti vermekteyiz.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405


Kağıthane Davul Zurna Ekibimiz ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetini sunar. Yılların vermiş olduğu deneyimle bilinen bir isim haline gelmiş konumdayız. İşimizi Kağıthane her köşesinde büyük bir titizlik içinde yapıyoruz.

Davul Zurna Ekibi Kiralama

Zamanın sıradan müziklerinden sıkılıp örfümüze göre adetlerimizdeki gibi geleneksel eğlencemiz davul zurnayla düğün yapmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Değer verdiğiniz yakınlarınız, arkadaşlarınızla beraber istediğiniz gibi düğün yapmak artık çok basit. Davul – zurna ve folklor ekiplerimiz, düğün organizasyonlarınızın her aşamasında ve diğer özel günlerinizde yöresel kıyafetleri ve güler yüzleriyle sizleri yalnız bırakmıyor. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız özel günlerinizin özel ve güzel geçmesi zor değil. Davul zurna enstürmanlarımızla nostaljik hava içerisinde düğün yapmanız için iletişime geçmeniz yeterli.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Davul Zurna Ekibi Uygun Fiyatlar

Davul zurna ekibi kiralama işi kolay diyorsanız ama fiyatını düşündüğünüzde bütçenizi aşacağından korkmanıza gerek yok. Aradığınız davul zurnacı burada. Uygun fiyatlarla ekibimiz her organizasyonda sizleri yalnız bırakmıyor. Fiyatlarımızın uygun olması hizmet kalitemizin düşük olduğunu göstermez. Herkesin programlarında istediği gibi davul zurnayla eğlenmesi için fiyatlarımızı her bütçeye uygun olarak ayarladık. Ekibimizle çalıştığınıza memnun kalacaksınız, İletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi

Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor.

Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, özel günlerinizin hepsinde mutluluğunuza, eğlencenize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibi. Sünnet eğlendirmeleri ve diğer özel günlerinizde organizasyonunuzun en güzel şekilde olmasını istiyorsanız ekibimize ulaşmanız yeterli olacak. Güzel anılar biriktireceğiniz programlarınızda davul zurnayla eğlencenin yeri ayrı olacak. Ekibimizin yöresel müzikleriyle çocuklarınız ve aile dostlarınızla birlikte gönlünüzce eğlenirken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacak o günü her zaman mutlulukla hatırlayacaksınız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna

Güzel olan eğlencelerimizden bir tanesi de vazgeçilmezimiz olan asker uğurlamaları. Yakınlarımızı vatani görevlerini yapmaya gönderirken morallerinin yüksek olması için program yapmak, eğlenmek gerekir. İşte tam bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Davul – zurna ekibimizle yolcunuzu güler yüzlü, mutlu bir şekilde uğurlayacaksınız. Mehmetçik uğurlamanızın özel olmasını istiyorsanız telefonla iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz her mekana istediğiniz zamanda geliyor ve yöresel kostümleriyle en güzel uğurlamayı sizlere sunuyor.

Forum & Yorumlarınız :

Alperen Sessiz
Can sıkıntısından ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Aklıma geldi geçenlerde bizim komşu ve tabiki benim en yakın arkadaşım askerden geldi. Ona giderken de asker uğurlaması yapmadık. Şimdi asker eğlencesi yapalım, hoşgeldin diyelim. Tabiki uygun fiyatlı olması lazım. Kendime göre zamanı ayarlayıp eğlencenin bir kısmını arkadaşıma söyleyeceğim bir kısmı da sürpriz olacak. İkimizin de müsait olduğu zaman cumartesi günü. Diğer arkadaşlardan da o gün kim müsaitse gelir zaten çevremiz kalabalık herkes olmasada olur. Burada en dikkat ettiğim husus kazıklanmak istemiyorum yani fiyat meselesi.
İstanbul Davul Zurna
Alperen bey, piyasaya göre uygun fiyatlı kaliteli hizmet sunuyoruz, içiniz rahat etsin. Rezervasyon bilgileri için iletişime geçmenizi bekliyoruz.
Esmanur
Merhaba hasta olduğum için düğünü ertelemiştik ve bu yüzden moralim çok bozulmuştu ama şimdi diyorum ki iyi ki ertelenmiş. O zaman ne benim ne de nişanlımın aklına davul zurna gelmemişti. Büyükler deseniz onların telaşları zaten bizden çok. Anlayacağınız davul zurnasız gelin olacaktım. Kültürümüzü yaşatmayı seviyorum, adetlerimizi olabildiğinde yapmaya çalışıyorum bence en güzel düğün adetlerinden birisi de davul ve zurnadır. Arayıp rezervasyon ayarlamadan önce memnun kalacağımın garantisini vermenizi istiyorum. Bir kere olacak ve aksilik çıksın istemem herhalde.
İstanbul Davul Zurna
Esmanur hanım hiç endişe etmenize gerek yok, güvenilir yerden ekip ayarlıyorsunuz, ekibimiz profesyoneldir. Zamanında gelir ve istediğiniz yöreleri en güzel şekilde çalar
Zeki Fidan
Merhaba. Asker uğurlamasında arkadaşlarla eğlence düzenlemeyi planlıyoruz. Davul zurna ekibiniz terminale gelir mi
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Zeki bey. Gerekli izinler alındıktan sonra ekibimiz terminale gelebilir. Detaylı bilgi için telefonunuzu bekliyoruz.
Atakan Vural
Merhaba. Gelin çıkarma esnasında davul zurna kiralayacağım. Fiyatlarınız nedir?
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Atakan bey. Fiyatlarımız süre ve kaç kişi istediğinize göre değişiyor. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayın.
Can Benekli
İyi günler. Düğünümüzü evimizin önünde yapacağız. Üç saatliğine iki davul ve bir zurna ekibinizden kiralamak istiyorum.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Can bey. Saat ve mekan için telefonunuzu bekliyoruz.

6 + 2 =