Ümraniye Davul Zurna Ekibi Kiralama

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde Asker uğurlama, Sünnet düğünü, Nişan düğünü, Kına gecesi, Gelin çıkarma, Düğün ve tüm organizasyonlarınızda Davul, Zurna ve Orkestra hizmeti vermekteyiz.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405


Ümraniye Davul Zurna Ekibimiz ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetini sunar. Yılların vermiş olduğu deneyimle bilinen bir isim haline gelmiş konumdayız. İşimizi Ümraniye her köşesinde büyük bir titizlik içinde yapıyoruz.

Davul Zurna Ekibi Kiralama

Zamanın sıradan müziklerinden sıkılıp örfümüze göre adetlerimizdeki gibi geleneksel eğlencemiz davul zurnayla düğün yapmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Değer verdiğiniz yakınlarınız, arkadaşlarınızla beraber istediğiniz gibi düğün yapmak artık çok basit. Davul – zurna ve folklor ekiplerimiz, düğün organizasyonlarınızın her aşamasında ve diğer özel günlerinizde yöresel kıyafetleri ve güler yüzleriyle sizleri yalnız bırakmıyor. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız özel günlerinizin özel ve güzel geçmesi zor değil. Davul zurna enstürmanlarımızla nostaljik hava içerisinde düğün yapmanız için iletişime geçmeniz yeterli.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Davul Zurna Ekibi Uygun Fiyatlar

Davul zurna ekibi kiralama işi kolay diyorsanız ama fiyatını düşündüğünüzde bütçenizi aşacağından korkmanıza gerek yok. Aradığınız davul zurnacı burada. Uygun fiyatlarla ekibimiz her organizasyonda sizleri yalnız bırakmıyor. Fiyatlarımızın uygun olması hizmet kalitemizin düşük olduğunu göstermez. Herkesin programlarında istediği gibi davul zurnayla eğlenmesi için fiyatlarımızı her bütçeye uygun olarak ayarladık. Ekibimizle çalıştığınıza memnun kalacaksınız, İletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi

Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor.

Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, özel günlerinizin hepsinde mutluluğunuza, eğlencenize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibi. Sünnet eğlendirmeleri ve diğer özel günlerinizde organizasyonunuzun en güzel şekilde olmasını istiyorsanız ekibimize ulaşmanız yeterli olacak. Güzel anılar biriktireceğiniz programlarınızda davul zurnayla eğlencenin yeri ayrı olacak. Ekibimizin yöresel müzikleriyle çocuklarınız ve aile dostlarınızla birlikte gönlünüzce eğlenirken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacak o günü her zaman mutlulukla hatırlayacaksınız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna

Güzel olan eğlencelerimizden bir tanesi de vazgeçilmezimiz olan asker uğurlamaları. Yakınlarımızı vatani görevlerini yapmaya gönderirken morallerinin yüksek olması için program yapmak, eğlenmek gerekir. İşte tam bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Davul – zurna ekibimizle yolcunuzu güler yüzlü, mutlu bir şekilde uğurlayacaksınız. Mehmetçik uğurlamanızın özel olmasını istiyorsanız telefonla iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz her mekana istediğiniz zamanda geliyor ve yöresel kostümleriyle en güzel uğurlamayı sizlere sunuyor.

Forum & Yorumlarınız :

Sedat Dal
İyi günler haftaya cuma için davul zurna istiyorum. kardeşim sizin ekiple daha önceden tanışmışlar beni direk buraya yönlendirdi. cuma günü akşamüstü karşılama töreni olacak aile büyüğümüzün. benden davul zurna ricasında bulundular kırmak istemedim ama çokta yoğunum aslında. sitedeki telefondan aradım ama meşguldü müsait olduğunuzda arayabilir misiniz adres saat ve fiyatı konuşalım. karşılama olduğu için 15-20dk dan fazla olmaz herhalde, bu kadar az süreye ekip gelir mi yoksa hiç sizi yormayayım.
İstanbul Davul Zurna
Sedat bey ekip arkadaşlarımız ne kadar isterseniz organizasyonunuzda bulunurlar, telefonla bize ulaşırsanız detayları görüşürüz.
Feyzi Kılıç
Kolay gelsin, urfalı arkadaşlar ziyaretimize gelmiş bizimde ev sahibi olarak elimizden geldiğince onları ağırlamak vazifemiz. sıra gecesi düzenleyeceğiz, bir arkadaşta çiğ köfte yapacak mekan da tam rahat edebileceğimiz bir yer. sizden de urfa yörelerini bilen hatta mümkünse urfaya gitmiş ya da urfalı olan arkadaşlardan davul zurna çalmasını isteyeceğim. yardımcı olabilecek misiniz yoksa başka bir yer bakalım mı. ama altını çizerek söylüyorum urfa yöresini orada hangi şeyler çalınır bilmiyorsa hiç ayarlamayın.
İstanbul Davul Zurna
Feyzi bey, size yardımcı olmamız için irtibat numaramızdan lütfen gün içerisinde iletişime geçiniz, iyi günler.
Melike M.
ümraniye yerlisiyim senelerdir burada oturuyorum çok davul zurna çalan gördüm sizin gibi görmedim. mahallenin muhtarı derler bana sizi herkese tavsiye ediyorum iyi çalışmalar.
İstanbul Davul Zurna
Teşekkürler Melike Hanım, bizler de sizi çok seviyoruz, iyi günler.
cem yağız
Gardaş bize denizli çivril yöresinden havalar çalacak ekip lazım, sizde varmıdır. düğünümüz var, kız alıyoz, çalsın sazlar, oynasıınn kızllarrrrr. kız evi naz evi, ama öyle yada böyle alacaz o kızı. vermezslerse kaçırırız evvelAllah
İstanbul Davul Zurna
Merhaba, iletişim numaralarımızdan bize ulaşırsanız ekibimizdeki arkadaşlar sizinle ilgilenecektir. İyi günler.
Mehmet Sonugül
Selamun aleyküm kolay gelsün, biz davul zurna ekibi gelsün şöle bir güzel döktürsün eğelndirsin isterüz, düğünümüz varrr. Karadeniz yöresinden çalsın ama. fiyatlar nasul.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba, iletişim numaralarımızdan bize ulaşırsanız yardımcı olabiliriz, iyi günler.

7 + 5 =