Sarıyer Davul Zurna Ekibi Kiralama

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde Asker uğurlama, Sünnet düğünü, Nişan düğünü, Kına gecesi, Gelin çıkarma, Düğün ve tüm organizasyonlarınızda Davul, Zurna ve Orkestra hizmeti vermekteyiz.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405


Sarıyer Davul Zurna Ekibimiz ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetini sunar. Yılların vermiş olduğu deneyimle bilinen bir isim haline gelmiş konumdayız. İşimizi Sarıyer her köşesinde büyük bir titizlik içinde yapıyoruz.

Davul Zurna Ekibi Kiralama

Zamanın sıradan müziklerinden sıkılıp örfümüze göre adetlerimizdeki gibi geleneksel eğlencemiz davul zurnayla düğün yapmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Değer verdiğiniz yakınlarınız, arkadaşlarınızla beraber istediğiniz gibi düğün yapmak artık çok basit. Davul – zurna ve folklor ekiplerimiz, düğün organizasyonlarınızın her aşamasında ve diğer özel günlerinizde yöresel kıyafetleri ve güler yüzleriyle sizleri yalnız bırakmıyor. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız özel günlerinizin özel ve güzel geçmesi zor değil. Davul zurna enstürmanlarımızla nostaljik hava içerisinde düğün yapmanız için iletişime geçmeniz yeterli.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Davul Zurna Ekibi Uygun Fiyatlar

Davul zurna ekibi kiralama işi kolay diyorsanız ama fiyatını düşündüğünüzde bütçenizi aşacağından korkmanıza gerek yok. Aradığınız davul zurnacı burada. Uygun fiyatlarla ekibimiz her organizasyonda sizleri yalnız bırakmıyor. Fiyatlarımızın uygun olması hizmet kalitemizin düşük olduğunu göstermez. Herkesin programlarında istediği gibi davul zurnayla eğlenmesi için fiyatlarımızı her bütçeye uygun olarak ayarladık. Ekibimizle çalıştığınıza memnun kalacaksınız, İletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi

Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor.

Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, özel günlerinizin hepsinde mutluluğunuza, eğlencenize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibi. Sünnet eğlendirmeleri ve diğer özel günlerinizde organizasyonunuzun en güzel şekilde olmasını istiyorsanız ekibimize ulaşmanız yeterli olacak. Güzel anılar biriktireceğiniz programlarınızda davul zurnayla eğlencenin yeri ayrı olacak. Ekibimizin yöresel müzikleriyle çocuklarınız ve aile dostlarınızla birlikte gönlünüzce eğlenirken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacak o günü her zaman mutlulukla hatırlayacaksınız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna

Güzel olan eğlencelerimizden bir tanesi de vazgeçilmezimiz olan asker uğurlamaları. Yakınlarımızı vatani görevlerini yapmaya gönderirken morallerinin yüksek olması için program yapmak, eğlenmek gerekir. İşte tam bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Davul – zurna ekibimizle yolcunuzu güler yüzlü, mutlu bir şekilde uğurlayacaksınız. Mehmetçik uğurlamanızın özel olmasını istiyorsanız telefonla iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz her mekana istediğiniz zamanda geliyor ve yöresel kostümleriyle en güzel uğurlamayı sizlere sunuyor.

Forum & Yorumlarınız :

Saliha Yıldız
nişan organizasyonu için kiminle görüştüysem çok pahalı bir bütçeden bahsettiler. ben de artık konsept değişikliğine gittim. bu değişikliğin sanırım en güzel tarafı da davul zurna olacak. ilk düşündüğüm nişan organizasyonu olacak olsaydı o zaman davul zurna biraz alakasız kalacaktı. ama şimdi davul zurna olmazsa abes olacak. bir kaç yerden fiyat aldım sizden de almak istiyorum. eğer anlaşabilirsek sizden kiralamayı tercih ederim. lütfen sizde ona göre fiyat verirseniz memnun olurum hem bu sene olmasa da seneye düğün olacak düğün için tekrar sizinle çalışırız.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Saliha hanım, uygun fiyata en güzel hizmeti alacağınıza garanti veriyoruz. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.
Görkem
Sonunda güzel günler geldi. Yıllardır hep sıkıntıyla boğuşup durduk. Şimdi rahat etmeye başladık bunu da kutlamak en doğal hakkımız. En son askerden yeğenim geldi ona hoşgeldin diyeceğiz. Uzun dönem askerlik yaptı ve giderken de bir asker uğurlaması yapamamıştık. Asker uğurlamasının da acısını çıkarıp şöyle güzel bir kaç saat geçirmek için sizden yardım istiyorum. Lütfen beni mağdur etmeyin, Ekip zamanında gelsin ve güzel iş çıkarsın.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba uygun fiyata kaliteli hizmet için doğru yerdesiniz en kısa zamanda telefonunuzu bekliyoruz.
Sadık Kaplan
Merhabalar. Pide dükkanımın açılışını davul zurna eşliğinde yapmak istiyorum. Müşteriler için de değişiklik olur. Fiyatlarınızı öğrenebilir miyim
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Sadık bey. Fiyatlarımız saate göre değiştiği için telefonda bilgi veriyoruz. Detaylı bilgiler için lütfen bizi arayın.
Nur Canlı
Merhaba. Programımız var sonrasında mini bir kutlama yapacağız. Davul zurnayla farklılık olur düşüncesindeyiz. Çok abartılı bir şey istemiyoruz. Lütfen bize yardımcı olun.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Nur hanım. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayın, size yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.
Alper İpekli
Merhaba. Davul zurna kiralamak istiyorum fakat istediğim yere zamanında gelir misiniz. Zaman benim için çok önemli ve gittiğim törenlerde zamanında gelmediklerini gördüm. Siz bunun garantisini verebilir misiniz
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Alper bey. Zaman bizim de en önemli konulardan biri. Ekibimiz her yere şimdiye kadar vaktinde varmıştır. Siz de bizimle çalıştığınızda memnun kalacağınızdan eminiz.

2 + 9 =