Şile Davul Zurna Ekibi Kiralama

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde Asker uğurlama, Sünnet düğünü, Nişan düğünü, Kına gecesi, Gelin çıkarma, Düğün ve tüm organizasyonlarınızda Davul, Zurna ve Orkestra hizmeti vermekteyiz.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405


Şile Davul Zurna Ekibimiz ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetini sunar. Yılların vermiş olduğu deneyimle bilinen bir isim haline gelmiş konumdayız. İşimizi Şile her köşesinde büyük bir titizlik içinde yapıyoruz.

Davul Zurna Ekibi Kiralama

Zamanın sıradan müziklerinden sıkılıp örfümüze göre adetlerimizdeki gibi geleneksel eğlencemiz davul zurnayla düğün yapmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Değer verdiğiniz yakınlarınız, arkadaşlarınızla beraber istediğiniz gibi düğün yapmak artık çok basit. Davul – zurna ve folklor ekiplerimiz, düğün organizasyonlarınızın her aşamasında ve diğer özel günlerinizde yöresel kıyafetleri ve güler yüzleriyle sizleri yalnız bırakmıyor. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız özel günlerinizin özel ve güzel geçmesi zor değil. Davul zurna enstürmanlarımızla nostaljik hava içerisinde düğün yapmanız için iletişime geçmeniz yeterli.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Davul Zurna Ekibi Uygun Fiyatlar

Davul zurna ekibi kiralama işi kolay diyorsanız ama fiyatını düşündüğünüzde bütçenizi aşacağından korkmanıza gerek yok. Aradığınız davul zurnacı burada. Uygun fiyatlarla ekibimiz her organizasyonda sizleri yalnız bırakmıyor. Fiyatlarımızın uygun olması hizmet kalitemizin düşük olduğunu göstermez. Herkesin programlarında istediği gibi davul zurnayla eğlenmesi için fiyatlarımızı her bütçeye uygun olarak ayarladık. Ekibimizle çalıştığınıza memnun kalacaksınız, İletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi

Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor.

Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, özel günlerinizin hepsinde mutluluğunuza, eğlencenize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibi. Sünnet eğlendirmeleri ve diğer özel günlerinizde organizasyonunuzun en güzel şekilde olmasını istiyorsanız ekibimize ulaşmanız yeterli olacak. Güzel anılar biriktireceğiniz programlarınızda davul zurnayla eğlencenin yeri ayrı olacak. Ekibimizin yöresel müzikleriyle çocuklarınız ve aile dostlarınızla birlikte gönlünüzce eğlenirken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacak o günü her zaman mutlulukla hatırlayacaksınız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna

Güzel olan eğlencelerimizden bir tanesi de vazgeçilmezimiz olan asker uğurlamaları. Yakınlarımızı vatani görevlerini yapmaya gönderirken morallerinin yüksek olması için program yapmak, eğlenmek gerekir. İşte tam bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Davul – zurna ekibimizle yolcunuzu güler yüzlü, mutlu bir şekilde uğurlayacaksınız. Mehmetçik uğurlamanızın özel olmasını istiyorsanız telefonla iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz her mekana istediğiniz zamanda geliyor ve yöresel kostümleriyle en güzel uğurlamayı sizlere sunuyor.

Forum & Yorumlarınız :

Okan Kundura
Abim sizden davul ve zurna kiralamış ve çok memnun kalmış. Gerçi onun ilçesi farklı şimdi bana aynı kişiler gelmez. Referans olarak zaten abim yeter. Oradaki ekip iyiyse buradaki de en kötü ihtimalle o ekipten biraz daha kötü olur. Ben ama bir davul iki zurna istiyorum. Çok fiyat değişikliği olur mu? Sırf sizden memnun kalınılmış diye başka yere bakmadan yazdım, sizlerin de ona göre fiyat vermesini talep edeceğim. Eğer anlaşabilirsek ara ara bizim organizasyonlarımız oluyor direk sizinle iletişime geçip hallederiz.
İstanbul Davul Zurna
Okan bey memnuniyetleriniz bizim için önemlidir, her zaman bizimle çalışmak isteyeceğinize eminiz. İrtibat numaramızdan iletişime geçmenizi bekliyoruz.
Mirza
buralar uzak diye hiç tercih edilmiyor ama bizde iyi hizmet almak istiyoruz. programlarımızda davul zurna istiyoruz. iki hafta sonra olacak şimdiden yazıyorum bir kaç kez tanıdıklarda bile tamam geleceğiz dediler sonra vazgeçtiler hemen bir bahane buldular. sizinle anlaşsak böyle bir durum olur mu? eğer olursa baştan söyleyin yedek bir yer daha bulalım ya da garanti verecek kim varsa onlarla anlaşalım. aslında benim istediğim burada oturan bir ekip var mı direk bize o gelsin rahat olur? fiyatı da çok tutmazsanız iyi olur haliyle herkesin bütçesi belli
İstanbul Davul Zurna
Merhaba Mirza bey, ekibimiz istediğiniz gün ve saatte adresinizde olacaktır, iletişime geçmenizi bekliyoruz.
elif biçer
Merhaba, hafta sonu bir nişan organizasyonumuz olacak, bahçede olucak, öncesinde kız çıkarma olacak oradan bahçeye geçicez tüm bu kısımlar için en az 4 saat süreyle bir davul zurna ekibi istiyoruz, fiyatlarınız nedir.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba, iletişim numaralarımızdan bize ulaşırsanız yardımcı olabiliriz, iyi günler.
hüsnü akkaya
Şileye de glein ama ucuza gelin çok para istiyo bu davul zurnacılar vlaa berebilecm ben çalcm ama omuyo da kaç para 2 saat bi davul bi zurna iyi eğlendirsin ama halay severz biz pek çoj
İstanbul Davul Zurna
Merhaba, iletişim numaralarımızdan bize ulaşırsanız yardımcı olabiliriz, iyi günler.

3 + 3 =