Şişli Davul Zurna Ekibi Kiralama

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde Asker uğurlama, Sünnet düğünü, Nişan düğünü, Kına gecesi, Gelin çıkarma, Düğün ve tüm organizasyonlarınızda Davul, Zurna ve Orkestra hizmeti vermekteyiz.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405


Şişli Davul Zurna Ekibimiz ile kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetini sunar. Yılların vermiş olduğu deneyimle bilinen bir isim haline gelmiş konumdayız. İşimizi Şişli her köşesinde büyük bir titizlik içinde yapıyoruz.

Davul Zurna Ekibi Kiralama

Zamanın sıradan müziklerinden sıkılıp örfümüze göre adetlerimizdeki gibi geleneksel eğlencemiz davul zurnayla düğün yapmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Değer verdiğiniz yakınlarınız, arkadaşlarınızla beraber istediğiniz gibi düğün yapmak artık çok basit. Davul – zurna ve folklor ekiplerimiz, düğün organizasyonlarınızın her aşamasında ve diğer özel günlerinizde yöresel kıyafetleri ve güler yüzleriyle sizleri yalnız bırakmıyor. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız özel günlerinizin özel ve güzel geçmesi zor değil. Davul zurna enstürmanlarımızla nostaljik hava içerisinde düğün yapmanız için iletişime geçmeniz yeterli.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Davul Zurna Ekibi Uygun Fiyatlar

Davul zurna ekibi kiralama işi kolay diyorsanız ama fiyatını düşündüğünüzde bütçenizi aşacağından korkmanıza gerek yok. Aradığınız davul zurnacı burada. Uygun fiyatlarla ekibimiz her organizasyonda sizleri yalnız bırakmıyor. Fiyatlarımızın uygun olması hizmet kalitemizin düşük olduğunu göstermez. Herkesin programlarında istediği gibi davul zurnayla eğlenmesi için fiyatlarımızı her bütçeye uygun olarak ayarladık. Ekibimizle çalıştığınıza memnun kalacaksınız, İletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi

Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor.

Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, özel günlerinizin hepsinde mutluluğunuza, eğlencenize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibi. Sünnet eğlendirmeleri ve diğer özel günlerinizde organizasyonunuzun en güzel şekilde olmasını istiyorsanız ekibimize ulaşmanız yeterli olacak. Güzel anılar biriktireceğiniz programlarınızda davul zurnayla eğlencenin yeri ayrı olacak. Ekibimizin yöresel müzikleriyle çocuklarınız ve aile dostlarınızla birlikte gönlünüzce eğlenirken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacak o günü her zaman mutlulukla hatırlayacaksınız.

  Hemen Arayın: 0532 599 3405

Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna

Güzel olan eğlencelerimizden bir tanesi de vazgeçilmezimiz olan asker uğurlamaları. Yakınlarımızı vatani görevlerini yapmaya gönderirken morallerinin yüksek olması için program yapmak, eğlenmek gerekir. İşte tam bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Davul – zurna ekibimizle yolcunuzu güler yüzlü, mutlu bir şekilde uğurlayacaksınız. Mehmetçik uğurlamanızın özel olmasını istiyorsanız telefonla iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz her mekana istediğiniz zamanda geliyor ve yöresel kostümleriyle en güzel uğurlamayı sizlere sunuyor.

Forum & Yorumlarınız :

İsmail Fırat
Merhabalar sizden istediğimiz tek şey lütfen güzel iş çıkarın ki bizim de en güzel günümüz güzel geçsin. Ne zamandır düğün hayalini kuruyorum. En güzel şekilde organizasyonun gerçekleşmesini istemekte hakkımdır. Bahşiş sorun değil arkadaşlarım verirler. Yani saat içinde bir şey söyleyemiyorum. Bir saatlik deriz çok memnun kalırsak iki saatte olur. Nikahtan sonrayı eğlenceye ayırdık ve öncelikle eğlencemizde davul zurna. Her yörenin müziklerini çalmanızı isteriz, arkadaş çevremde geniştir neredeyse her bölgeden insan olacak o gün. Böyle en iyi iş çıkaran ekibi ayarlamanızı istiyorum şimdilik bir davul ve bir zurna yeterlidir.
İstanbul Davul Zurna
İsmail bey, ekibimiz profesyoneldir kuşkunuz olmasın, iki saatin bile nasıl geçtiğini anlamayacaksınız garanti ediyoruz, detaylı bilgi için iletişime geçmenizi bekliyoruz.
Yusuf Erdem
Olayımız bizim tabiki davul zurnadır. İstanbul'a yeni geldik bu adeti burada devam ettirebilecek miyiz bilmiyoruz. İlk sizin siteyi gördüm hemen yazmak istedim. Bizim karşılama töreni olacak günü her şeyi belli. Burada sistem nasıl saat hesabı mı oluyor. Bahşiş olayı nasıl çok mu istersiniz. Bir de arkadaşta galiba zurna varmış sadece davul olur mu? Gerçi ayrı ayrı kişilerden oluşsa bu sefer uyum da olmayabilir sanırım ama çok pahalıda bir karşılama töreni düşünmüyoruz, bütçemiz belli. Bize yardımcı olabilecek misiniz?
İstanbul Davul Zurna
Yusuf bey, fiyatlarımız uygundur irtibat numaramızdan iletişime geçerseniz arkadaşlarımız size detaylı bilgi verecekler.
aliye cebesoy
Asker uğurlamamız var, oğlumu asker ocağına gönderiyorum, yüreğim kan ağlıyor ama onlar genç gitmeden coşsun eğlensinler, davullu zurnalı kına yakıp göndericem oğluşumu. fiyatta yardımcı olurmusunuz
İstanbul Davul Zurna
Merhaba, iletişim numaralarımızdan bize ulaşırsanız yardımcı olabiliriz, iyi günler.
musa peksoy
Selamun aleyküm kolay gelsün, biz davul zurna ekibi gelsün şöle bir güzel döktürsün eğelndirsin isterüz, düğünümüz varrr. Karadeniz yöresinden çalsın ama. efulimi çalsun hatta. onu çalmazsa olmaz.
İstanbul Davul Zurna
Merhaba, istediğiniz yöreden çalabilecek arkadaşlarımız mevcut ekibimizde. Arayın konuşalım. İyi günler.
enes cebesoy
Gardaş bize denizli çivril yöresinden havalar çalacak ekip lazım, sizde varmıdır. düğünümüz var, kız alıyoz, çalsın sazlar, oynasıınn kızllarrrrr. kız evi naz evi, ama öyle yada böyle alacaz o kızı. vermezslerse kaçırırız evvelAllah
İstanbul Davul Zurna
Merhaba, çalsın oynansın efendim, hayırlı uğurlu olsun. İletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçerseniz yardımcı olabiliriz, iyi günler.

4 + 8 =